Festiwale

Chonabibe Festiwal 2013 w Opolu Lubelskim

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 lipca 2013, 17:04

Chonabibe Festiwal 2013
Chonabibe Festiwal 2013

W dniach 16-17 sierpnia w Parku Miejskim w Opolu Lubelskim odbędzie się Chonabibe Festiwal. Coś dla siebie znajdą zarówno fani dobrej muzyki jak i sportów ekstremalnych.

Chonabibe Festiwal to wyjątkowa impreza, która co roku zrzesza miłośników muzyki, kultury oraz sportu. Z racji tego, że impreza potrwa dwa dni zostanie uruchomione miasteczko namiotowe. Wystąpią m.in.: Łona i Webber, Tallib, Lilu & DBT, Gooral, Chonabibe i wielu innych utalentowanych muzyków.

Sporty ekstremalne to nieodłączny element festiwalu w Opolu Lubelskim. W tym roku w nowopowstałym skateparku odbędzie się jeden z największych turniejów rowerów BMX w Polsce. Co więcej, na uczestników czekać będą warsztaty beatboxowe, które poprowadzą Jahdeck, MuzaMan i Puzdro a także warsztaty grafitti prowadzone przez artystów powiązanych z Lubelskim Festiwalem Grafitti. Oprócz tego na festiwalowiczów czekać będzie otwarta strefa tańca gdzie odbędą się pokazy i zajęcia taneczne, które poprowadzą instruktorzy szkoły tańca New Boogie Down School. Podczas festiwalu najwięksi śmiałkowie będą mieli niepowtarzalną okazję nauczyć się chodzenia po linie z pomocą grupy Slackline Lublin. Odpowiedni nastrój zapewni także czynne kąpielisko strzeżone przez ratowników WOPR. Warto wziąć ze sobą strój kąpielowy.

Festiwal Chonabibe jest autorskim pomysłem zespołu Chonabibe. - Po raz czwarty zapraszamy naszych muzycznych gości z całej Polski. Pierwotnie organizowaliśmy dużo imprez w województwie lubelskim i prowadziliśmy klub Chonabibe w Lublinie, ale od kilku lat skupiamy się na jednym wydarzeniu rocznie, podczas którego kumulujemy nasze pomysły - informuje Hubert Pyrgies, członek Chonabibe. - Z każdym rokiem festiwal cieszy się co raz większym zainteresowaniem, co potwierdza nasze przekonanie, że brakowało takiego wydarzenia w tej części Polski. W tym roku festiwal będzie po raz pierwszy trwał dwa dni, uruchamiamy pole namiotowe dla naszych gości i zwiększamy ilość atrakcji za dnia, tak by Chonabibe Festiwal było obowiązkowym punktem wakacyjnych planów – dodaje.

Chonabibe Festiwal 16-17 sierpnia 2013
Park Miejski, Opole Lubeskie

Ratz! BMX Jam
Ekstremalne zawody BMX'owe na specjalnie wybudowanym skateparku, z udziałem zawodników z całej Polski.

Scena Się Zmienia
Scena młodych talentów, na której wystąpi 12 świetnie zapowiadających się zespołów, wybranych spośród dziesiątek nadesłanych zgłoszeń.

Strefa NBDS
Otwarta strefa dla miłośników tańca. Pokazy i warsztaty poprowadzą instruktorzy jednej z najlepszych szkół tańca hip hop w Polsce - New Boogie Down School (NBDS).

Warsztaty beatboxowe
Jahdeck, MuzaMan i Pozdro poprowadzą warsztaty dla zupełnie początkujących i tych bardziej zaawansowanych beatboxerów.

Warsztaty graffiti
Artyści związani z Lubelskim Festiwalem Graffiti podpowiedzą jak coś dobrze zmalować.

Strefa Slackline
Naucz się "chodzić po linie"! Warsztaty i pokaz przygotuje grupa Slackline Lublin.

Nie zapomnij stroju kąpielowego!
Kąpielisko strzeżone przez ratowników WOPR zadba o odpowiedni, wakacyjny nastrój uczestników festiwalu.

Chonabibe Festiwal 2013 - bilety

Za jednodniowy bilet na festiwal zapłacimy 35 zł. Bilety można kupić z dodatkową opcją transportu w dwie strony (Lublin – Opole Lubelskie). Bilet z transportem kosztuje 39 zł. Każdy, kto kupi bilet 2-dniowy w cenie 45 zł będzie miał darmowy wstęp na pole namiotowe. 2-dniowy bilet z transportem kosztuje 49 zł. Bilety można kupić na stronie: www.biletin.pl lub w "Soul'N'Pepper” przy ul. Peowiaków 2 w Lublinie.


Chonabibe Festiwal 2013 - program


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna