Festiwale

Cieszanów Rock Festiwal 2013 (program, bilety)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 25 lipca 2013, 17:57

Cieszanów Rock Festiwal 2013
Cieszanów Rock Festiwal 2013

Zielone Żabki, Kult, Izrael, Czesław Śpiewa, Big Cyc, Dżem to tylko niektórzy wykonawcy czwartej edycji Rock Festiwal. Festiwal jest jedną z największych imprez muzycznych w naszym kraju. Odbędzie się ona między 22 a 25 sierpnia.

Wydarzenie nazywane przez niektórych Podkarpackim Woodstockiem ma zasięg międzynarodowy i zaprasza wykonawców grających szeroko rozumianą muzykę rockową.

Ideą festiwalu jest prezentacja tego, co w muzyce rockowej najlepsze i wychodzące poza utarte schematy. Oprócz tego, że impreza jest atrakcyjna dla słuchaczy, Rock Festiwal to także szansa dla debiutujących na scenie zespołów. W ramach imprezy odbywa się bowiem Przegląd Młodych Zespołów. Festiwal to oprócz koncertów szereg imprez towarzyszących jak: sportowe turnieje, ciekawe warsztaty czy pokazy walk rycerskich.

– Festiwal cieszy się coraz większym zainteresowaniem, o czym świadczy fakt, że z roku na rok przybywa nam ok. 5 tys. festiwalowiczów. Mamy nadzieję, że w tym roku pomimo wyższych cen biletów frekwencja będzie większa niż w poprzedniej edycji - mówi Wojciech Świzdor, dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie, jeden z głównych organizatorów wydarzenia.

Za 4-dniowy karnet zapłacimy 70 zł (w dniu rozpoczęcia imprezy 90 zł.) Bilety jednodniowe są po 30 zł (40 zł w dniu imprezy). Uczestnicy festiwalu mogą korzystać z przygotowanej specjalnie dla nich bazy noclegowej: pola namiotowego (20 zł od osoby) oraz Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy Zespole Szkół Publicznych w Cieszanowie (15 zł od osoby).

Bilety oraz karnety na pole namiotowe można kupić robiąc przelew na konto Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie: 27 9101 1042 2004 4400 0488 0001, ul. Kościuszki 4, 37-611 Cieszanów. W tytule należy zaznaczyć, na który dzień festiwalu został kupiony bilet.

Cieszanów Rock Festiwal 2013 - program
* 22 sierpnia: Zielone Żabki, Chupacabras, The Trepp, The Bastard
* 23 sierpnia: Illusion, Kult, Riverside, Deuter, CGB, Koniec Świata, Swobodna
* 24 sierpnia: The Toobes, Czesław Śpiewa, Big Cyc, Hate, Hunter, Izrael, The Ukrainians
* 25 sierpnia: Dżem, Madball, Moskwa, Troty, Vader, Power of Trinity, Daab.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna