Festiwale

Fair Play Crew w Olimpie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 5 września 2009, 12:32

Taniec, kabaret, sport, pokazy policyjne i konkursy złożą się na dwudniowy (5–6.09) festyn "Tanecznym krokiem do szkoły”.

Zaprasza lubelska Galeria Olimp.

Sobotnią gwiazdą będzie lubelski kabaret Pomimochodem. Grupa ma na koncie lubiane przez publiczność programy "Program pierwszy”, "2 skecze stare, 4 nowe i 1 na bis”, "kłamsTVo” i "Merytorycznie żadny”. Dominuje w nich purnonsens, są też parodie i satyra obyczajowa.

Największą atrakcją niedzieli będzie występ białostockiej grupy Fair Play Crew, czyli Rafała Kamińskiego "Roofiego, Karola Niecikowskiego "Niecika”, Wojciecha Blaszko "Blachy” i Cezarego Krukowskiego "Kruka”. To wszechstronnie utalentowani tancerze, prezentujący new style hip-hop, popping, locking, electro boogie, house, street jazz i breakdance.

Wiele atrakcji zapowiadają służby mundurowe. Policja zaprezentuje patrol rowerowy, wykona darmowe znakowanie rowerów, pokaże tresurę psów policyjnych, Również strażacy planują sporo ciekawych prezentacji.

Bardzo zadowoleni powinni być miłośnicy boksu i koszykówki. Na dachu nowej części galerii odbędą się Olimp Box Camp i Olimp Basket Cup. Będą pokazy sztuk walki, pokazy tańca towarzyskiego i przedstawienie teatralne dla dzieci. Najmłodszym galeria udostępni asfalt i kredę do rysowania wspomnień z wakacji.

To jeszcze nie wszystko. Będzie można obejrzeć pokazy mody dla dzieci, młodzieży i dorosłych, prezentujące najnowsze kolekcje sklepów znajdujących się w galerii.

Początek w obydwa dni o godz. 12.

Szczegóły na stronie www.galeriaolimp.com.pl.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna