Festiwale

Future Shorts One czyli szybkie kino w telewizji

  Edytuj ten wpis
Dodano: 20 września 2011, 20:03

Najlepsze krótkie metraże świata można w czwartek (22 września) zobaczyć w lubelskiej telewizji. Nie w telewizorze ale w gmachu TVL przy ul. Raabego 2!


– Sądząc po wrześniowym programie Future Shorts One możemy spodziewać się pełnej wrażeń końcówki roku. Po wakacjach wracamy w pełni sił z nowym, dynamicznym programem. Dla miłośników krótkiego kina przygotowaliśmy wyjątkową miksturę tego, co najlepsze w światowej fabule, dokumencie, animacji i teledysku – zachęcają organizatorzy kolejnych pokazów, które cieszą się dużą popularnością wśród widzów.

W programie pierwszych po wakacjach projekcji: wyjątkowy teledysk grupy Cults, który zgłębi tajemnicę samobójczej sekty niejakiego Jima Jonesa („Go Outside", reż. Isaiah Seret). Posłuchamy zwierzeń czekających na zmianę światła kierowców („Traffic Jam", reż. Oskar Forsten, Arthur Franck). Zajrzymy na włoską prowincję roku 1946, gdzie wciąż jeszcze trwa wojna („War", reż. Paolo Sassanelli).

Razem z młodą Wietnamką przyjedziemy do Korei - a pierwszym przystankiem będzie... salon piękności („A Perm", reż. Ran-hee Lee). Poznamy historię pewnego łysego mężczyzny („Vovô", reż. Luiz Lafayette Stockler). Wspólnie z narratorem audiobooków zgłębimy tajemnicę spadającej z nieba butelki („Path Lights", reż. Zachery Sluser). A na koniec przeżyjemy największe dramaty okresu dojrzewania... w minutę („One Minute Puberty", reż. Alexander Gellner).

Łączny czas pokazu to 74 minuty. Początek czwartkowej projekcji (22 września) w studio TVL o godz. 18.00.

Bilety w cenie 7 i 9 zł można kupować (w przedsprzedaży) w kasie CK, ul. Narutowicza 32 oraz w TVP na godzinę przed seansem.
(agdy)

Program
CULTS - GO OUTSIDE Reż. Isaiah Seret / USA / 2011 / 4'

WAR Reż. Paolo Sassanelli / Włochy / 2009 / 16'

A PERM Reż. Ran-hee Lee / Korea / 2009 / 19'

TRAFFIC JAM Reż. Oskar Forsten, Arthur Franck / Finlandia / 2009 / 12'

VOVÔ Reż. Luiz Lafayette Stockler / Wielka Brytania / 2010 / 2'

PATH LIGHTS Reż. Zachery Sluser / USA / 2009 / 19'

ONE MINUTE PUBERTY Reż. Alexander Gellner / Niemcy / 2011 / 2'  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna