Festiwale

Karnawał ze Straussami

  Edytuj ten wpis
Dodano: 3 stycznia 2013, 10:53

W sobotę (5 stycznia) o godz. 18.00 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego (ul. Akademicka 15) odbędzie się fantastyczny koncert pt. „Karnawałowa Strauss gala”.

Będzie to prawdziwa uczta dla melomanów z muzyką tych wybitnych kompozytorów, których łączy nazwisko i więzy krwi. Ich utwory są przebojami od dziesiątków lat takimi, jakie się nie starzeją, jakich najchętniej słuchają kolejne pokolenia tych, którzy cenią wspaniałą muzykę.

W ten niepowtarzalny wieczór usłyszymy dzieła najwybitniejszych wiedeńczyków z rodziny Straussów. W programie wieczoru takie szlagiery jak aria Adeli z „Zemsty Nietoperza, Tritsch-Tratsch, polka, Marsz Radetzkiego, kuplety Barinkaya z Barona Cygańskiego, walc Róże południa, duet Harbiny i Hrabiego z „Wiedeńskiej Krwi”, „Odgłosy wiosny” i wiele, wiele innych pięknych utworów, które z powodzeniem nazwać możemy przebojami muzyki klasycznej.

Występują – Dorota Dominiczak-Laskowiecka, Joanna Makowska, Małgorzata Rapa, Tomasz Janczak, Patrycjusz Sokołowski, Andrzej Wiśniewski, Andrzej Witlewski, chór, balet i orkiestra pod dyrekcją Andrzeja Knapa.

Sprzedaż biletów w cenie od 50 zł do 70 zł w kasie C. H. Plaza (ul. Lipowa 1), tel. 81 532 96 65. Kmo.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna