Festiwale

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Wokalnej w Nałęczowie

Dodano: 27 lipca 2017, 15:26
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)

W dniach 29 lipca - 6 sierpnia w Nałęczowie odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Sztuki Wokalnej oraz Letni Konkurs Wokalny Viva il Cantare.

Goścmi Festiwalu będą m.in.: Aleksandra Hofman (sopran), Beata Wardak (mezosopran), Sohn Ye Young (sopran), Ramona Rey (mezzosopran), Leszek Świdziński (tenor), Michał Janicki (baryton), Łukasz Krawczyński (tenor) i Michał Romanowski (bas).

Wspólne koncertowanie rozpocznie się już w niedzielę, 30 lipca. O godz. 12.45 zorganizowany zostanie koncert sakralny w Kościele pw. św. Wojciecha w Wąwolnicy. Drugi taki koncert odbędzie się o godz. 16 w Kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Nałęczowie.

Kluczowe Festiwalowe wydarzenia odbędą się w weekend 4-6 sierpnia. W piątek o godz. 19 w Nałęczowskim Ośrodku Kultury będzie miał miejsce koncert uczestników Kursu Wokalnego "Księżnczka Czardasza". W sobotę o tej samej porze wokaliści wystąpią podczas Wieczoru Pieśni. Festiwal zamknie uroczysty Koncert Galowy, który odbędzie się w niedzielę o godz. 20 na placu prezd Urzędem Miejskim w Nałęczowie (ul. Lipowa 3).

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna