Festiwale

Perform Festiwal 2013 nad Piasecznem

  Edytuj ten wpis
Dodano: 1 sierpnia 2013, 12:45

Chonabibe, Junior Stress, Tallib i Halo Ziemia czyli Szach, Zetena wystąpią na scenie klubu MayDay nad jeziorem Piaseczno w dniach 2-4 sierpnia 2013. Koncerty odbędą się w ramach drugiej edycji Perform Festiwal.


– Pierwsza edycja bardzo spodobała się publiczności, wpłynęło do nas dużo pozytywnych opinii. Stwierdziliśmy, że zorganizowanie festiwalu jest idealną formą świętowania urodzin naszej agencji. Poza tym jest to dobra okazja do wyrwania się nad jezioro w środku lata – mówi Kuba Krzysiak z Agencji Perform, głównego organizatora wydarzenia.

W bezpośrednim sąsiedztwie festiwalowego klubu zostanie zorganizowane pole namiotowe (w cenie 20 zł od osoby) na ok. 50 namiotów oraz parking dla uczestników. W dniu festiwalu bilet jednodniowy kosztuje 20 złotych, a dwudniowy 30 złotych (do nabycia w Klubie MayDay).

Na uczestników czekać będą także dodatkowe atrakcje w postaci na przykład pokazów tanecznych w wykonaniu Mad East Crew, ogniska z kiełbaskami i plażowych gier.

Koncerty będą odbywać się piątek i sobotę. Imprezę poprowadzi Dolar. Z kolei w niedzielę będzie czas na odpoczynek nad jeziorem i regenerację sił po długiej i z pewnością nieprzespanej nocy.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna