Festiwale

Ruszyła sprzedaż biletów na III Lublin Jazz Festiwal

Dodano: 29 marca 2011, 17:40

Po raz trzeci w Lublinie usłyszymy gwiazdy współczesnego jazzu. Między 15 a 17 kwietnia słuchacze będą krążyć między studiem Radia Lublin, Warsztatami Kultury, klubem festiwalowym i kościołem przy ul.Ewangelickiej.

Do Lublina przyjedzie perkusista Hamid Drake, muzycy tworzący zespół HERA, uczestnicy projektu Duo Trzaska/Gasser, amerykański kompozytor i trębacz Dave Douglas, perkusista Wolfgang Reisinger, a także David Boykin Trio i project Igor Broxx Breslau Live.

W sprzedaży już są bilety (40 do 80 zł) i karnety (130 zł). Kasa biletowa Centrum Kultury przy ul. Narutowicza 32 (tel. 81 53 603 21) czynna jest od 11.30 do 15.30 (w środy do 17).

Program III Lublin Jazz Festiwal

15.04.2011 piątek

godz.19.00 - sala: Studio Radia Lublin ul.Obrońców Pokoju 2
HERA
Wacław Zimpel: clarinet, bass clarinet
Paweł Posteremczak: soprano and tenor saxophones
Ksawery Wójciński: double bass
Paweł Szpura: drums

godz.20.30 - sala: Studio Radia Lublin ul.Obrońców Pokoju 2
HAMID DRAKE MEETS PASQUALE MIRRA - Tribute to Don Cherry
Hamid Drake: drums, perccusion
Pasquale Mirra: vibraphone

16.04.2011 sobota

godz.19.00 - sala: Studio Radia Lublin ul.Obrońców Pokoju 2
Duo TRZASKA/GASSER
Mikołaj Trzaska: bass clarinet,saxophone
Clementine Gasser: cello

godz. 20.30 - sala: Studio Radia Lublin ul.Obrońców Pokoju 2
DAVE DOUGLAS & BRASS ECSTASY
Dave Douglas: trumpet
Vincent Chancey: french horn
Luis Bonilla: trombone
Marcus Rojas: tuba
Nasheet Waits: drums

17.04.2011 niedziela

godz. 17.00 - sala: Kościól sw.Trójcy ul.Ewangelicka 1
WOLFGANG REISINGER SOLO
Wolfgang Reisinger: drums

godz. 18.30 - sala: Warsztaty Kultury, ul.ks.J.Popiełuszki 5
DAVID BOYKIN TRIO
David Boykin – saxophone,clarinet, vocal
Josh Abrams –bass
Marcus Evans - drums

godz. 20.00 - sala: Warsztaty Kultury, ul.ks.J.Popiełuszki 5
IGOR BOXX BRESLAU LIVE
Igor/ Magierski/ vj Spectribe/ Mazzol

Imprezy towarzyszące (wstęp wolny):

14. 04.2011 czwartek
godz.10.30- 16.00 - warsztaty z muzykami zaproszonymi na festiwal (młodzież ze szkół muzycznych)
sala: szkoła muzyczna I i II st.im.T.Szeligowskiego ul.Narutowicza 32

godz.19.00 - Pokaz warsztatowy
sala: sala koncertowa Szkoły Muzycznej I i II stopnia, ul.Muzyczna 10

Klub festiwalowy Czarna Owca ul.Narutowicza 9

15.04.2011 piątek
godz.23.00 - jam session

16.04.2011 sobota
godz.16.00 - B.R.O na żywo -spotkanie z twórcami projektu, Jakubem Zamojskim i Konradem Zamojskim -prowadzenie Paweł Franczak

godz.23.00 - dj Lenar-Resampling Compositions
17.04.2011 niedziela

godz.23.00 - Igor Boxx dj set / Słabi Prezenterzy after

Wystawa plenerowa fotografii Wojtka Korneta
,,Stańko-Vandermark - space of jazz”
miejsce: Al.Racławickie - obok wejścia do Ogrodu Saskiego


Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna