Festiwale

XXII Festiwal Kolęd w Puławach

Dodano: 28 grudnia 2016, 12:21
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

Styczeń w Puławach przebiegnie pod znakiem kolejnej, dwudziestej drugiej już edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd, podczas którego swoje umiejętności zaprezentują młodzi artyści z całego kraju. Przesłuchania będą odbywać się w dniach 3-4 stycznia oraz 9-11 stycznia. Koncert Laureatów będzie miał miejsce 15 stycznia o godz. 16.

Podczas pierwszych występów zaprezentują się: dzieci przedszkolne, oddziały zerowe i dzieci szkół podstawowych klas 1-3. Przesłuchania będą odbywać się w dwóch blokach konkursowych od godz. 10.00 (I blok) oraz od godz. 16.00 (II blok). Podczas przesłuchań wykonawcy prezentują 2 utwory, w tym przynajmniej jedną kolędę tradycyjną z regulaminowego wykazu.

Organizatorzy zapraszają również do udziału w konkursie towarzyszącym Festiwalowi na wykonanie przestrzennej Szopki Bożonarodzeniowej. Szopka może być wykonana dowolną techniką indywidualnie lub zespołowo przez dzieci, młodzież, dorosłych oraz w kategorii rodzinnej. Wykonane prace wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć wyłącznie w dniu 09.01.2017 r. w godz. 11.00-17.00 na hol dolny POK "Dom Chemika". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13.01.2017 r. o godz. 1100 w  Puławskiej Galerii Sztuki.

Ogólnopolski Festiwal Kolęd będzie się odbywał w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika" (Wojska Polskiego 4). Wstęp na wydarzenia jest wolny.

Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (29 grudnia 2016 o 19:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Po co budować Dom Chemika, żeby odbywał się Festiwal kolęd lub szopek, to nie miejsce dla tej "wysokiej kultury". Niech takie szopki katecheta robi w kościele !!!!!! Później będzie disco polo i ...dno. To nie remiza. Po co jeżdżę do Warszawy lub Lublina bo ktoś organizuje chałtury dla "artystów" z Polski.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna