Imprezy

Bitwa o Piętra - Lato. Ostatnia chwila na zgłoszenie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 31 maja 2013, 18:43

Bitwa o Piętra - Lato (Dwa Piętra)
Bitwa o Piętra - Lato (Dwa Piętra)

Zbliża się kolejna bitwa soundsystemów w klubie Dwa Piętra. Zgłoszenia do "Bitwy o Piętra - Lato" są przyjmowane tylko do 1 czerwca.

Dwuosobowe soundsystemy będą rywalizować w systemie pucharowym 21 czerwca. Każda z drużyn będzie musiała przedstawić 5-minutowy set muzyczny mający rozruszać i rozbawić publiczność. Dwie najlepsze drużyny trafią do finału gdzie zaprezentują set finałowy.

Zawody poprowadzi Dolar, a oceniać będzie profesjonalne jury wspierające się reakcją publiczności. W skład jury wchodzą:

Karolina “Rude Gyal” Kamińska - dancehallowy samouk, właścicielka najlepiej szejkującego tyłka w mieście, weteranka najlepszych melanży, z zamiłowania śpiewaczka, ale tylko prysznicowa. Lubelska "dancehall queen chonabibe 2009", półfinalistka "lsm dancehall queen 2010", uczestniczka "DHL Queen Poland". Mistrzyni stylu przyszła dziennikarka. Oceniać będzie w kategorii braku wstydu i ognia na parkiecie.

Piotr "Elvis" Sikorski - ambasador lubelskiego clubbingu , znany wszystkim kreator stylu i lansu. Człowiek który był na scenie klubowej zanim jeszcze powstał pierwszy klub w Lublinie. Elvis oceniać będzie soundsystemy w kategorii bansu i lansu.

Jacek "Jaco” Harasimiuk - przedstawiciel deskorolkowej społeczności Lublina i okolic. Został wyróżniony nagrodą "Żuraw 2011" dla młodych działaczy kultury w kategorii - animator. Jaco oceniać będzie soundsystemy w kategorii: stylu i animacji.

Imprezę (after i before) poprowadzi zwycięski soundsystem pierwszej edycji Bitwy o Piętra – Grypsy Gyspy z gościnnym udziałem Kreddy Frueger`a (panowie z tego soundsystemu mają też decydujący głos we wszelkich sporach i remisach podczas rywalizacji).

Zgłoszenia

Zgłoszenia ekip grających należy nadsyłać na adres: dwapietra@gmail.com do 1 czerwca. W zgłoszeniu należy podać: nazwę, osoby grające i kilka zdań o sobie. Ekipy zakwalifikowane zostaną poinformowane drogą e-mailową. Ilość ekip ograniczona, decyduje kolejność pozytywnie zakwalifikowanych zgłoszeń.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna