Imprezy

Cała porozmawia i podidżejuje

  Edytuj ten wpis
Dodano: 6 listopada 2008, 14:10

Na nietypową odsłonę "Strefy wygodnego fotela” zaprasza na czwartek lubelski klub Quality Music.

To wydanie cyklicznej imprezy będzie poświęcone jednemu nurtowi muzycznemu, nie będzie wyłącznie wypoczynkowe i będzie połączone z promocją książki.

W klubie pojawi się dziennikarz muzyczny Andrzej Cała. Przywiezie jeszcze ciepłe egzemplarze leksykonu muzyki soul/r&b "Dusza, rytm, ciało”, który napisał wespół z Radkiem Miszczakiem i Hirkiem Wroną. Jest to pierwsza w Polsce i ze względu na aktualność danych wyjątkowa w skali światowej pozycja, traktująca o tej ważnej i popularnej, przenikającej się parze gatunkowej.

Będzie okazja do porozmawiania z jednym z największych w Polsce specjalistów od czarnych brzmień i do posłuchania wielu piosenek, o których mowa w leksykonie.

Didżejską część imprezy rozpocznie gospodarz Dr Embe. Przypomni klasyczne utwory soul/r&b. Po nim najbardziej taneczne wcielenia soulu zagra Cała.
Początek o godz. 18. Adres: ul. Cicha 2. Wstęp tradycyjnie wolny.

O książce

"Dusza, rytm, ciało. Leksykon muzyki r&b i soul” liczy ponad 600 stron. Zawiera przeszło 450 tekstów biograficznych. Do tego rankingi esencjonalnych nagrań najważniejszych artystów, słownik terminów specjalistycznych, teksty o najistotniejszych dla czarnych brzmień wydawnictwach, miastach i nagrodach muzycznych.
Uzupełnieniem części tekstowej jest 75 kolorowych zdjęć artystów.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna