Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Imprezy

5 czerwca 2017 r.
16:02

Co działo się w weekend w lubelskich klubach? [zdjęcia]

1 11 A A

Kluby w Lublinie. Co działo się w weekend w lubelskich klubach?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W Banana Dance Club (ul. Peowiaków 6) w piątek zagrał zespół Playboys. Impreza sobotnia była zaś zatytułowana Gorączka Sobotniej Nocy.

W piątek w klubie Klubie Czekolada (ul. Narutowicza 9) odbyła się impreza ♡Summer Please♡pres. Czarna Magia Studio Urody i Tatuażu.

W klubie 30 (ul. Jasna 7) piątek to tradycyjna impreza Noc z Band30+. Gwiazdą wieczoru była Wanda Kwietniewska znana z zespołu Wanda i Banda.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kiwi / 12 czerwca 2017 o 08:08
nie, no nie.... proszę, nie... dosyć tych klonów siwiecpodobnych...... co one w ogóle mają nad oczami??????????
Avatar
Gość / 12 czerwca 2017 o 05:03
A te dwie na zdjęciu to o co proszą?
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 10:21
***szony i zboki szalały, co mogło się dziać innego?
Avatar
Gość / 8 czerwca 2017 o 10:20
Jasne że soczewki cycki wypchane pushupem a w głowie pewnie pustka.
Avatar
anonimek85 / 6 czerwca 2017 o 07:34
Nie wiem czy ma soczewki ale laska z pierwszych dwóch zdjęć i tak rewelacyjna :)
Avatar
Gość / 5 czerwca 2017 o 23:04
koszmary ,koszmary koszmarów cztery pary.........................
Avatar
Gość / 5 czerwca 2017 o 22:19
Co było w klubach? Jak co tydzien chlanie, cpanie i ruchanie, niekoniecznie w tej kolejnosci :)
Avatar
ja / 5 czerwca 2017 o 19:01
hellowean prznieśli na czerwiec? Dobry pomysł! Cieplej jest!
Avatar
Gość / 5 czerwca 2017 o 17:55
a co ona tak klatke wypiela? aby biust pokazac do dziennika wschodniego?
Avatar
Gość / 5 czerwca 2017 o 16:37
Trochę przesada z tym fotoszopem po oczach. W takim świetle tęczówka nie jest aż tak niebieska wyszło nienaturalnie.
Avatar
kiwi / 12 czerwca 2017 o 08:08
nie, no nie.... proszę, nie... dosyć tych klonów siwiecpodobnych...... co one w ogóle mają nad oczami??????????
Avatar
Gość / 12 czerwca 2017 o 05:03
A te dwie na zdjęciu to o co proszą?
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 10:21
***szony i zboki szalały, co mogło się dziać innego?
Avatar
Gość / 8 czerwca 2017 o 10:20
Jasne że soczewki cycki wypchane pushupem a w głowie pewnie pustka.
Avatar
anonimek85 / 6 czerwca 2017 o 07:34
Nie wiem czy ma soczewki ale laska z pierwszych dwóch zdjęć i tak rewelacyjna :)
Avatar
Gość / 5 czerwca 2017 o 23:04
koszmary ,koszmary koszmarów cztery pary.........................
Avatar
Gość / 5 czerwca 2017 o 22:19
Co było w klubach? Jak co tydzien chlanie, cpanie i ruchanie, niekoniecznie w tej kolejnosci :)
Avatar
ja / 5 czerwca 2017 o 19:01
hellowean prznieśli na czerwiec? Dobry pomysł! Cieplej jest!
Avatar
Gość / 5 czerwca 2017 o 17:55
a co ona tak klatke wypiela? aby biust pokazac do dziennika wschodniego?
Avatar
Gość / 5 czerwca 2017 o 16:37
Trochę przesada z tym fotoszopem po oczach. W takim świetle tęczówka nie jest aż tak niebieska wyszło nienaturalnie.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście 0 1

W Białej Podlaskiej trwają kilkudniowe konsultacje społeczne w sprawie liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu. Na pierwszym spotkaniu większość mieszkańców była za ograniczeniem dostępności alkoholu w mieście.

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 3

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 11 14

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 4 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 28 2

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 45 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 88 17

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 40 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 59 20

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 51 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Kalendarz
maj 2018
P W Ś C Pt S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Co Gdzie Kiedy - aplikacja mobilna
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.