Imprezy

Dzień św. Patryka w Lublinie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 15 marca 2011, 10:39
Autor: JOAN

Irlandzkie święto będzie obchodzone przez kilka dni w Lublinie. Na początek, we wtorek (15.03) w MDK nr 2 (ul. Bernardyńska 14a) - dzień z kinem Irlandzkim.

O godzinie 10.30 wyświetlony zostanie film 50 ocalonych. O 13 będzie można obejrzeć Michael Colins, o 15.30 zostanie wyświetlony Once, a godzinę później Irlandzki numer. Wieczór zakończy się koncertem zespołu Tone Nation. Kapela wystąpi w pubie Czarna Owca (ul. Narutowicza 9).

W środę będzie można obejrzeć w MDK nr 2 trzy filmy: W imię ojca (godz. 10.30), Święci z Bostonu (godz. 13), Święci z Bostonu II (godz. 15).

W czwartek o godzinie 20 w pubie Czarna Owca zagra zespół Lia Fail (formacja pochodzi z Lublina). Obchody Dnia Św. Patryka zakończą się w piątek. Tego dnia będzie można obejrzeć spektakl Eachtra.

Widowisko będzie pokazane w Teatrze Muzycznym (ul. M. Skłodowskiej-Curie 5) dwa razy. Pierwszy raz będzie wystawiane o godzinie 11, a drugi o godzinie 18. O godzinie 16 w Teatrze Muzycznym będzie wyświetlony film Sekret Księgi z Kells. O godzinie 21.20 zespół Lia Fail wystąpi w pubie Czarna Owca.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna