Imprezy

Impreza dla miłośników muzyki trance w CaxMafe

Dodano: 16 listopada 2016, 08:03
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Transcedentalne doświadczenie pełne magicznych wizualizacji, świateł i dekoracji - tak wyjątkową imprezę dla miłośników muzyki trance zapowiadają organizatorzy. W piątek, 18 listopada o godz. 20 lokal CaxMafe (ul. Staszica 1) zamieni się w elektroniczną Atlantydę!

Ta impreza to podróż, której wzrastające tempo mierzone jest w BPMach. Na starcie popłyniemy z falą AMBIENTU, zanurkujemy w TECHNO, by na koniec odkryć podwodną krainę PSY TRANCE - zachęcają organizatorzy.

Tej nocy w CaxMafe zagrają lubelscy DJ'e: Vice, Blazi i Vile. Wystąpi również przybyły z Krakowa Hatif. Zainspirowany berlińskim brzmieniem oraz uk rave Hatif korzysta z syntezaotrów i samplerów, nigdy nie tworząc muzyki na komputerze. Podobno jego wyrywające tynk ze ścian live acty zmuszały krakowską publikę do szukania czegoś nowego i surrealistycznego w świecie podziemnego clubbingu. Za stronę wizualną imprezy będzie odpowiadał VJ KierAs, który energię do tworzenia czerpie ze starożytnych kultur, przelewając ją na białe ściany. Hipnotyzuje nieprzeciętną geometrią i kolorami, które szlifuje i zmienia na żywo, szukając połączenia z aktualną muzyką. 

Wejście na imprezę jest darmowe przez całą noc.

Czytaj więcej o: impreza CaxMafe
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna