Imprezy

Imprezy w weekend w Lublinie. Czesław Śpiewa, Mike Stern Band

  Edytuj ten wpis
Dodano: 18 kwietnia 2015, 09:00

Wybrane imprezy w sobotę i niedzielę w Lublinie.

SOBOTA

WYDARZENIE

XXV Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku, godz. 9.30, Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Przegląd spektakli teatralnych artystów niepełnosprawnych w ramach Spotkań Artystów Nieprzetartego Szlaku. To coroczny przegląd organizowany w Lublinie od 1989 r. W tegorocznej edycji SANS na scenie zaprezentuje się kilkanaście zespołów z Polski, Białorusi, Ukrainy, Rosji. O godzinie 15 rozpocznie się Parada Artystów, która przejdzie ulicami Lublina przez Plac Litewski, Ratusz, aż po Plac Zamkowy.

Festiwal WSCHODY: III Koncert Konkursowy, godz. 11; IV Koncert Konkursowy, godz. 13.30; V Koncert Konkursowy, godz. 17, Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16, wstęp wolny
Wystąpią uczestnicy IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej "Wschody”. Spośród nich jury (w składzie: Jan Poprawa, prof. sztuk muz. Urszula Bobryk i Karolina Cicha) wybierze najlepszych, których usłyszymy ponownie podczas Koncertu Galowego.

Festiwal WSCHODY: Recital zespołu Poefonia, godz. 19, Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16, wstęp wolny
Poefonia jest lubelskim zespołem, powstałym w 2013 roku przy Bursie Szkół Artystycznych. Występują w składzie: Kinga Suchora (klawisze, wokal), Szymon Lipiński (akordeon), Andrzej Kisiel (gitara) i Michał Aftyka (kontrabas). Wykonują pio-senki autorskie, refleksyjne z nurtu poezji śpiewanej, ale czasem i z pazurem.

Koncert Paweł Szpura i Hubert Zemler, godz. 19, Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a, bilety 5 zł.
Paweł Szpura i Hubert Zemler są chyba najbardziej zapracowanymi perkusistami na warszawskiej scenie muzyki improwi-zowanej, eksperymentalnej i free jazzu. Po wielu nocach spędzonych na rozmowach o muzyce, postanowili powołać do życia wspólny projekt – Pilokatabaza. Bogactwo barw instrumentów perkusyjnych przefiltrowane przez wrażliwość muzyków gwarantuje niesamowite doznania psychoakustyczne. Mimo faktu, iż obaj realizują się artystycznie na tym samym instrumencie, ich podejście do muzyki i improwizacji wyraźnie się różni, co jest siłą napędową duetu.

Lublin Blues Session, godz. 19.30, Rock Bar, ul. Radziszewskiego 17, wstęp wolny
Na scenie Rock Baru wystąpi grupa FSC HOT ROD.

SHIVERS & SHAKES, godz. 20, Frutti di Mare Czwartaków 4, bilety 10 zł.
Duet z Poznania powstał w 2012 roku. Grają nosie-pop. W skład zespołu wchodzi Karolina Wasilewska (wokal, efekty) i Tadeusz Wnuk (gitara, wokal). Do tej pory grali m.in w Poznaniu na Festiwalu Nauki i Sztuki, w Szczecinie w KinoTeatr STiPS, w Warszawskiej Eufemii czy w Thisisnotagallery w Wiedniu.

KINO

”Bogowie”, godz. 15.30, Dzielnicowym Domu Kultury Czechów, ul. Kiepury 5a
Opowieść o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi, który w 1985 roku przeprowadził pierwszy w Polsce udany zabieg przeszczepienia serca. Religa odważył się zmienić obowiązujące zasady, przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.
Religa wykreowany przez Tomasza Kota to bohater, jakiego potrzebowało polskie kino. Człowiek, który nie oglądając się na okoliczności ustrojowe, polityczne, dziejowe - spełnia się w działaniu, pociąga za sobą innych. Robi swoje, pokonując inercję.

LGBT Film Festiwal: Blok filmów krótkometrażowych, godz. 17, Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, bilety 5/8 zł.
Będzie można zobaczyć takie krótkometrażowe produkcje, jak: ”Electric Indigo”, ”Child's Play”, czy ”Happy & Gay”.

”Jeziorak”, godz. 17.30, Dzielnicowy Dom Kultury Czechów, ul. Kiepury 5a
Iza Dereń, policjantka z prowincjonalnego miasteczka, prowadzi śledztwo w sprawie śmierci młodej kobiety. Równocze-śnie trwają poszukiwania dwóch policjantów, zaginionych na służbie. Jeden z nich jest partnerem Izy i ojcem mających niebawem się narodzić bliźniąt.

LGBT Film Festiwal:”Boy Like Us”, godz. 18.30, Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, bilety 5/8 zł.
Rudolf – sprzedawca w księgarni, Gabriel – aktor, oraz barman Nicolas, mają ze sobą wiele wspólnego: wszyscy mają po-nad 30 lat, są gejami i neurotykami. Po kolejnym rozstaniu Rudolf postanawia wyjechać z Paryża. Pragnie uporządkować swoje życie, dlatego uważa, że najlepiej będzie, jeśli znów zamieszka na austriackiej wsi, z daleka od paryskiego chaosu. Gabriel i Nicolas podążają za Rudolfem nie spodziewając się, jak ciekawa to będzie podróż.

”Z łóżka powstałeś”, godz. 19.15, Dzielnicowy Dom Kultury Czechów, ul. Kiepury 5a
Polska transformacja z perspektywy łóżkowej. Krótkometrażowy film fabularny streszczający w 20 scenach przełomowe zdarzenia z naszej najnowszej historii przez pryzmat... łóżka. Absurdalna, pełna humoru, zrobiona w umownej konwencji przypowieść w duchu Tadeusza Różewicza i Michela Gondry, opisująca życie stolarza meblowego, który po upadku komunizmu rozkręca własny small biznes.

TEATR

”Książę i Żebrak”, godz. 17, Teatr im. Juliusza Osterwy, ul. Gabriela Narutowicza 17, bilety 17-42 zł.
W jednej z najgorszych dzielnic Londynu mieszka Tomek Canty –chłopiec, który żebraniem i kradzieżami musi zarabiać na rodzinę. W tym samym czasie na dworze królewskim żyje młody książę Walii Edward, syn Henryka VIII. Pewnego dnia zupełnie przypadkiem chłopcy się spotykają, okazuje się, że są niemal identyczni. W wyniku zamiany strojów książę trafia na bruk, a żebrak na salony. Jak poradzą sobie z nową rzeczywistością? Czy uda im się wrócić do normalnego życia, czy już zawsze będą musieli udawać kogoś, kim nie są?

”Obietnica poranka”, godz. 17, 20, Teatr Stary, Jezuicka 18, bilety 15-100 zł.
Rodzinny spektakl Anny Seniuk i Grzegorza Małeckiego. Aktorzy Teatru Narodowego opowiadają dzieje niezwykłej relacji nadopiekuńczej matki i jej syna – pisarza, na podstawie autobiografii Romaina Gary'ego. Spektakl wyreżyserował Maciej Wojtyszko, specjalista od zaglądania w dusze i wspomnienia ludzi wybitnych, cały czas zastanawiający się, czym artysta różni się od nas, zwykłych ludzi. Po co nam matki? – pyta Gary w spektaklu – na ile nas stwarzają, czemu wpisują w nasze życie swoje ambicje, co im naprawdę zawdzięczamy. Matka Gary'ego była jego największym skarbem ale i przekleństwem.

”Skrzypek na dachu”, godz. 18, Scena Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Dobrzańskiego 3, bilety 40-55 zł.
"Skrzypek na dachu” to jeden z najsłynniejszych musicali, którego fabułę oparto na prozie tworzącego w jidysz pisarza Szolema Alejchema. Osadzony w realiach carskiej Rosji sprzed wieku ukazuje codzienne życie mieszkańców Anatewki – i Żydów, i gojów. Głównymi postaciami są mleczarz Tewje, jego żona Gołda i ich młode córki. Ale w "Skrzypku na dachu”, jak zresztą już na początku mówi sam mleczarz, są i inni.

”Edukacja Rity”, godz. 18, Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a, bilety 17-20 zł.
Sztuka Willy'ego Russella w przekładzie Karola Jakubowicza. Reżyseruje Jan Wojciech.

”Parady”, godz. 19, Akademia Teatralno-Wokalna Jerzego Turowicza, ul. Krakowskie Przedmieście 36, bilety 10 zł.
Na życzenie publiczności, po długiej przerwie, spektakl - "Parady" Jana Potockiego, w wykonaniu absolwentów Akademii, wraca na afisz! 23 grudnia 2015 roku przypada 200. rocznica śmierci tego wybitngo powieścio- i dramatopisarza, podróżni-ka, publicysty, archeologa... (lista jest bardzo długa) i właśnie ten rok ogłoszony został przez UNESCO Rokiem Jana Potockiego.

”Vulva Lublin jest kobietą”, godz. 19, Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5, wstęp wolny
Salon, kuchnia, sypialnia, łazienka. W tej na pozór realistycznej scenerii opowiemy Wam cztery historie. O kobietach w różnych wieku, z różnych miast i środowisk. Historie o miłości i zdradzie, ale przede wszystkim o tęsknocie i marzeniach. Marta, Maria, Aktorka, Asenefa. Zakopany w pieluchach pragmatyk, której życiem rządzi pech. Niespełniona poetka wciąż mieszkająca z matką. Aktorka z małego miasta, której nie przyjęli do szkoły, bo była za chuda. I ta, która nie urodziła, by nie sprowadzać na świat "drugiego takiego”.

WYSTAWY

Wernisaż prac Michała Batorego, godz. 12, Al. Racławickie, ogrodzenie Ogrodu Saskiego
Michał Batory to mistrz iluzji. Ze zręcznością obraca przedmiotami wziętymi z życia codziennego, łączy motywy, tworząc zupełnie nowy repertuar obiektów osobliwych. W jego twórczej wizji pałeczki do uszu stają się częścią kamertonu, bagietka – klarnetu, manekin ma prawdziwe piersi, a rękawiczki i buty – zakończenia w postaci ludzkich palców. Jego dzieła zmusza-ją do myślenia, wyrywają nas z beznamiętnej ikonosfery. Batory proponuje raczej pytania niż odpowiedzi, refleksję niż znu-żenie, idealizm niż codzienność.

”Straż Graniczna”, godz. 12, Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, ul. Bernardyńska 14a, wstęp wolny

DLA DZIECI

TEATR

”Bobo BU”, godz. 16, Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, bilet 15/20 zł.
Spektakl "Bobo BU” jest skierowany do dzieci od lat 6. Może stanowić ciekawe i merytoryczne wsparcie dla rodziców, którzy przeprowadzili już ze swoimi dziećmi pierwsze rozmowy na temat prokreacji. Spektakl nie ma na celu wyręczać ro-dziców, lecz kładzie nacisk na pogłębianie kompetencji komunikacyjnych, traktowanie dziecka jako pełnoprawnego partnera dyskusji, który ma prawo do zadawania pytań, w którym należy jak największy skarb pielęgnować kreatywność i umiejętność krytycznego myślenia.

WARSZTATY

Kolorki, czyli kolory dla małych, godz. 10, Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5, wstęp wolny
Zajęcia będą pełne zabaw angażujących wszystkie zmysły uczestników, a do działania zainspiruje uczestników kojarząca się jednoznacznie z wiosną barwa żółta. Warsztaty realizowane w ramach stypendium Prezydenta Miasta Lublin.

”Ale Maniana!”, godz. 10, Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a, koszt udziału 10 zł.
Na spotkaniu poznamy piękne hiszpańskie zabytki i krajobrazy. Zobaczymy pokaz tańca flamenco oraz nauczymy się pod-stawowych rytmów, ruchów i kroków. Każda seniorita wykona i ozdobi swój własny wachlarz, a muchacho gigantyczne sombrero. Hasta la vista! Warsztat poprowadzą Olga Jałtoszuk i Eduardo Cardenas – tancerze i miłośnicy flamenco. Założyciele inicjatywy SONKIETE FLAMENCO promującej muzykę i kulturę flamenco w Polsce i poza jej granicami.

Zamknij oczy, dotknij sztuki, godz. 11, Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, wstęp wolny, zapisy mailowe
To cykl autorskich warsztatów edukacyjnych z zakresu sztuki współczesnej, designu, mediów, oraz różnorodnych technik plastycznych, inspirowany ciekawymi zawodami, postaciami, miejscami w Lublinie oraz twórczością artystyczną Elizy Galey. Gościem specjalnym spotkania będzie Sylwia Lasok, osoba bardzo energetyczna i pozytywna, która opowie o swojej pasji i miłości do muzyki. Dotkniemy różnych instrumentów, zobaczymy jak są zbudowane, zamkniemy oczy, razem pomuzykujemy, wsłuchamy się w różne dźwięki. Na zakończenie zajęć wykonamy instrumenty muzyczne.

NIEDZIELA

WYDARZENIE

XXV Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku, godz. 9.30, Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Przegląd spektakli teatralnych artystów niepełnosprawnych w ramach Spotkań Artystów Nieprzetartego Szlaku. O godzinie 11 będzie miał miejsce finał XXV Spotkań.

Charytatywny Wieczór, godz. 16, Galeria Malarstwa Polskiego - Zamek Lubelski, ul. Zamkowa 9, wstęp wolny
Wieczór charytatywny na rzecz mobilnego szpitala im. Mykoły Pyrohowa. Podczas wieczoru wystąpią ukraińscy artyści i będzie miała miejsce aukcja ikon oraz obrazów.

Koncert Krzysztof Dauszkiewicz, godz. 17, Studio Muzyczne Radia Lublin, Ul. Obrońców pokoju 2, bilety 40-60 zł.
Krzysztof Daukszewicz jest satyrykiem, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Studiował w WSP w Olsztynie. Od 1976 roku współtworzył kabaret Gwuść z którym zdobywał nagrody. W 1976 roku zadebiutował w I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim w autorskim programie kabaretowym "Dookoła Wojtek”, za który otrzymał II nagrodę. W roku 1978 przeniósł się do Warszawy, gdzie do 1981 występował w kabarecie "Na Pięterku” Związku Polskich Autorów i Kompozytorów. W latach 1979-84 był kierownikiem literackim Teatru na Targówku, w którym zrealizował własny spektakl satyryczny "Dziury na drodze” oraz musical dla dzieci "Dzieci taty Zeusa”. W latach 1983 – 86 prowadził wraz z Januszem Gajosem kabaret "Hotel Nitz”. Od roku 1986 do 1990 współpracował z kabaretem Pod Egidą.

Salsa i Samba Show, godz. 18, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego, ul. Akademicka 15, bilety 50-80 zł.
Salsa i samba show” to półtorej godziny gorącej salsy, której nikt się nie oprze. Program wykonuje kubańska wokalistka Mili Morena z towarzyszeniem dynamicznej orkiestry eM Band. Mili Morena i orkiestra eM Band jest unikalnym połączeniem rytmów latino z polskim wykonawstwem. To, co wyróżnia go pośród innych zespołów, to postać głównej wokalistki zespołu – Mili Moreny. Mili urodziła się i dorastała na Kubie, ale od kilku lat mieszka w Polsce, rozwijając karierę muzyczną. Występowała na wielu festiwalach polskich i międzynarodowych.

Festiwal WSCHODY: Koncert Galowy, godz. 18, Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16, bilety 30-50 zł.
W pierwszej części Koncertu Galowego wystąpią Laureaci Festiwalu, Karolina Cicha i Czesław Śpiewa. Koncert rozpocznie jednak gościnny występ laureatki ubiegłorocznej edycji, Kingi Suchory z zespołem Poefonia. Podczas koncertu Karolina Cicha i Czesław Mozil wystąpią również w stworzonym specjalnie na tę okazję duecie.

Koncert Kameralny, godz. 19, Trybunał Koronny, Rynek 1
Koncert inspirowany papieskim przesłaniem św. Jana Pawła II.

Lublin Jazz Festiwal: Koncert Mike Stern Band, godz. 19, Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, bilety 90-120 zł.
Mike Stern należy do ścisłej światowej czołówki gitarzystów jazzowych. Debiutował w Blood, Sweat & Tears, potem grał z Billym Cobhamem i Milesem Davisem. Od lat 80. skupił się na karierze solowej. Wśród muzyków, z którymi pracuje, znaleźli się Chick Corea, Herbie Hancock, Dennis Chambers, Billy Cobham, Marcus Miller, David Sanborn, Richard Bona, Bob Franceschini, Dave Weckl, Victor Wooten, Bob Berg, Mino Cinelu.

Koncert Wielkanocny, godz. 19.15, Kościół Braci Mniejszych Kapucynów ("Poczekajka"), Al. Kraśnicka 76
Projekt Ufam Tobie zrodził się w wyniku twórczej konfrontacji osobistego doświadczenia wokalistki z Psalmami Dawidowymi i Pieśnią nad pieśniami. Nowy projekt muzyczny Małgorzaty Hutek porusza głębią tekstów biblijnych, a także niezwykle interesującą warstwą muzyczną stworzoną przez samą wokalistkę. W projekt zaangażowana jest czołówka polskiej młodej sceny jazzowej. Psalmy w ich wykonaniu nabierają zupełnie nowych kolorów i znaczeń, stając się opowieścią

KINO

LGBT Film Festiwal: II Blok filmów krótkometrażowych, godz. 17, Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, bilety 5/8 zł.
Będzie można zobaczyć takie krótkometrażowe produkcje, jak: ”O Pacote”, ”Eden”, czy ”Wigs”.

LGBT Film Festiwal: "Zoe. Misplaced”, godz. 18.30, Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, bilety 5/8 zł.
Uporządkowane dotychczas życie Zoe zmienia się, gdy dziewczyna się zakochuje. W obliczu nowej miłości musi zmierzyć się z decyzjami, których skutki wpłyną nie tylko na jej niezależność, ale też na relacje z najbliższymi.

TEATR

”Książę i Żebrak”, godz. 17, Teatr im. Juliusza Osterwy, ul. Gabriela Narutowicza 17, bilety 17-42 zł.
W jednej z najgorszych dzielnic Londynu mieszka Tomek Canty –chłopiec, który żebraniem i kradzieżami musi zarabiać na rodzinę. W tym samym czasie na dworze królewskim żyje młody książę Walii Edward, syn Henryka VIII. Pewnego dnia zupełnie przypadkiem chłopcy się spotykają, okazuje się, że są niemal identyczni. W wyniku zamiany strojów książę trafia na bruk, a żebrak na salony. Jak poradzą sobie z nową rzeczywistością? Czy uda im się wrócić do normalnego życia, czy już zawsze będą musieli udawać kogoś, kim nie są?

”Skrzypek na dachu”, godz. 17, Scena Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Dobrzańskiego 3, bilety 40-55 zł.
"Skrzypek na dachu” to jeden z najsłynniejszych musicali, którego fabułę oparto na prozie tworzącego w jidysz pisarza Szolema Alejchema. Osadzony w realiach carskiej Rosji sprzed wieku ukazuje codzienne życie mieszkańców Anatewki – i Żydów, i gojów. Głównymi postaciami są mleczarz Tewje, jego żona Gołda i ich młode córki. Ale w "Skrzypku na dachu”, jak zresztą już na początku mówi sam mleczarz, są i inni.

”Vulva Lublin jest kobietą”, godz. 19, Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5, wstęp wolny
Salon, kuchnia, sypialnia, łazienka. W tej na pozór realistycznej scenerii opowiemy Wam cztery historie. O kobietach w różnych wieku, z różnych miast i środowisk. Historie o miłości i zdradzie, ale przede wszystkim o tęsknocie i marzeniach. Marta, Maria, Aktorka, Asenefa. Zakopany w pieluchach pragmatyk, której życiem rządzi pech. Niespełniona poetka wciąż mieszkająca z matką. Aktorka z małego miasta, której nie przyjęli do szkoły, bo była za chuda. I ta, która nie urodziła, by nie sprowadzać na świat "drugiego takiego”.

WYSTAWY

Wernisaż fotografii Pawła Owczarczyka, godz. 18, Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, wstęp wolny
Paweł Owczarczyk – fotograf – dokumentalista, przygodę z fotografią rozpoczął w 2001 r. W 2009 uruchomił autorskiego bloga "Oblicza jazzu”, pokazującego jego wędrówkę po świecie jazzu. Zdjęcia jego autorstwa pojawiły się w takich wydawnictwach jak: Wprost, Muzyk, Czas Kultury, oraz na płytach takich muzyków jak: Perry Robinson, Mark Tokar, Bobby Few, Klaus Kugel, Wacław Zimpel, Jarosław Śmietana, Piotr BOCIAN Cieślikowski, Robert Rasz, Konrad Kucz.

DLA DZIECI

TEATR

”Bobo BU”, godz. 16, Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, bilet 15/20 zł.
Spektakl "Bobo BU” jest skierowany do dzieci od lat 6. Może stanowić ciekawe i merytoryczne wsparcie dla rodziców, którzy przeprowadzili już ze swoimi dziećmi pierwsze rozmowy na temat prokreacji. Spektakl nie ma na celu wyręczać rodziców, lecz kładzie nacisk na pogłębianie kompetencji komunikacyjnych, traktowanie dziecka jako pełnoprawnego partnera dyskusji, który ma prawo do zadawania pytań, w którym należy jak największy skarb pielęgnować kreatywność i umiejętność krytycznego myślenia.

”Skarb”, godz. 16, 17.30, Teatr Stary, Jezuicka 18, bilet 30 zł.
Spektakl dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat w reżyserii Leszka Mądzika. Bohaterami przedstawienia stają się najmłodsi wi-dzowie. Zakładając wciąż nowe kolorowe maski, spotykają różne przygody, które doprowadzą ich do szczęśliwego końca. Tak o swoich inspiracjach mówi reżyser: "Świat budowany w czasie, w którym dorastamy, jest pełen tajemnic, fantazji i wyobraźni. Właściwie każdy dzień jest ilustrowany obrazami, które czytelne są tylko dla jego twórców. Pozbawione fałszu emocje wzruszają swoją autentycznością i szczerością.”

”Zły Pan”, godz. 17, Teatr im. Hansa Christiana Andersena, ul. Dominikańska 1
Chyba po raz pierwszy w literaturze dla dzieci tak mocno i dokładnie opisano sytuację rodziny obciążonej problemem agresji. Mama, tato i Boj – syn – borykają się z problemem agresji ojca, z którego w momentach "trudnych" wychodzi "zły pan", a dokładnie "źli panowie": ten co krzyczy, ten co bije, ten co niszczy meble, ale i ten, co płacze i potem przeprasza...

WARSZTATY

Labirynt doświadczalny: słodkie enzymy, godz. 12, Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5, wstęp wolny
Dzieci dowiedzą się czym są enzymy i jakie są ich rodzaje. Zbadają metabolizm cukrów, takich jak skrobia, laktoza i sacharoza. Dowiedzą się co to jest reakcja hydrolizy i w jakich warunkach zachodzi, a także sami ją przeprowadzą.

Animacje, godz. 17, Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, opłata 5 zł.
Poznamy tajniki tworzenia animacji – jednej z najbardziej pracochłonnych i kreatywnych technik pracy z obrazem. Podczas zajęć praktycznych postawimy pierwsze kroki w realizacji własnej animacji.
  Edytuj ten wpis
Gość
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (9 lipca 2015 o 12:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
osobiscie polecam let me out ! bardzo fajna zabawa dla calej rodziny
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna