Imprezy

Ira, Enej i Dżem na politechnice

  Edytuj ten wpis
Dodano: 9 maja 2013, 10:56

Ruszyły Lubelskie Dni Kultury Studenckiej. Po korowodzie i koncercie zorganizowanym przez prezydenta w ten weekend czas na Juwenalia Politechniki Lubelskiej.

Czas na imprezy w campusach poszczególnych uczelni. Najpierw – Politechniki Lubelskiej.

– Zapraszamy na tereny zielone przy ul. Nadbystrzyckiej do niedzieli 12 maja – zachęca Paweł Gajewski, szef samorządu PL.

Studentów czeka tam mnóstwo imprez towarzyszących i kilka dużych koncertów. Wczoraj na scenie pojawili się m.in. Luxtorpeda i Grubson.

Piątkowy koncert reggae zakończony… rockowo. Najpierw wystąpią Gieras, NLWK, Bob One i Ras Luta & Riddim Band. Na koniec zagra Ira. Początkowo dzisiejszy koncert miał zakończyć Grubson, a Ira miała zagrać w czwartek. Ale… – W związku z prośbą zespołu Grubson nastąpiła zmiana w programie. Była jedynym rozwiązaniem, by Grubson zagościł na naszej scenie – wyjaśnia Gajewski.

W kolejnych koncertach żadne zmiany nie były już konieczne. W sobotę zagrają Spring Rolls, Muchy, Akurat i Enej. W niedzielę – Enclose, Dżem i Strachy na Lachy.

W kolejny weekend studenci będą musieli wybierać. Od 16 do 18 maja czas na Feliniadę Uniwersytetu Przyrodniczego (zagrają m.in. Zabili Mi Żółwia, Lipali, Happysad, Junior Stress, Jamal, Milano, Stachursky i Weekend). Z kolei od 17 do 19 maja na parkingu przed Chatką Żaka wspólne koncerty zorganizują UMCS, KUL i trzy uczelnie niepubliczne (na scenie m.in. The Subways, TaLLib, Vavamuffin, Brodka i Afromental).
LDKS zakończą Medykalia Uniwersytetu Medycznego – od 23 do 26 maja w campusie przy ul. Chodźki (wystąpią m.in. Herba Micze, Łąki Łan, Wilki, Letni Chamski Podryw, Bracia Figo Fagot, Coma i Lady Pank).
Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

W ten weekend: Juwenalia Politechniki Lubelskiej – tereny zielone przy ul. Nadbystrzyckiej

* 10 maja (piątek) – Gieras, NLWK, Bob One, Ras Luta & Riddim Band, Ira
* 11 maja (sobota) – Spring Rolls, Muchy, Akurat, Enej
* 12 maja (niedziela) – Enclose, Dżem, Strachy na Lachy
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

CGK - aplikacja mobilna