Imprezy

Juwenalia PSW i AWF w Białej Podlaskiej: Weekend i Łąki Łan

Dodano: 20 maja 2015, 09:37
Autor: (eb)

Studenci PSW i AWF już po raz kolejny wspólnie zorganizowali Juwenalia / fot. Ewelina Burda
Studenci PSW i AWF już po raz kolejny wspólnie zorganizowali Juwenalia / fot. Ewelina Burda

We wtorek i środę w Białej Podlaskiej rządzą studenci. AWF i PSW połączyły siły i wspólnie zorganizowały Juwenalia. W tym roku dwudniową studencką imprezę rozgrzewają rytmy disco polo, funk oraz reggae.

Zanim jednak studenci wyruszyli korowodem do amfiteatru na koncerty, dostali klucze do miasta od prezydenta miasta. A to wcale nie było łatwe. Bo był pewien warunek. Przewodniczący samorządów obu uczelni musieli pokonać władze miasta w boksie. A konkretnie chodziło o pojedynek sił za pomocą maszyny „bokser”. Udało się.

- Juwenalia to czas najlepszej zabawy dla studentów. Będzie się działo – przekonuje Ilona Mioduchowska szefowa studenckiego samorządu z AWF.

We wtorek młodzi bawili się m.in. przy discopolowym Weekendzie. - Muzyka różnorodna, każdy znajdzie coś, co lubi - zapewniają przewodniczący samorządów.

W środę gwiazdą wieczoru będzie punkowo-funkowy Łąki Łan. Wcześniej w miejskim amfiteatrze wystąpi m.in. Janusz Maleńczuk z zespołem. A po godz. 20 rytmy reggae od Bob One & Bas Tajpan. Oprócz koncertów na scenie głównej, w tzw. „ogródku” królować będą didżeje, m.in. DJ Sant oraz DJ Grisza. Początek o godz. 19.

Studenci AWF i PSW na imprezę wchodzą za darmo. Pozostali płacą za bilet 15 zł. – Połączyliśmy siły dwóch samorządów, bo wspólnie łatwiej coś zorganizować. Współpraca idzie pełną parą i będzie na pewno owocna również w przyszłości – zapewnia przewodnicząca samorządu AWF.

Czytaj więcej o: Biała Podlaska
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

CGK - aplikacja mobilna