Imprezy

Łowcy B. śpiewająco

  Edytuj ten wpis
Dodano: 1 marca 2012, 10:04

Łowcy B.
Łowcy B.

Przed nami najnowsza odsłona Łowców B. W niedzielę (4.03) będzie ich można zobaczyć i posłuchać w klubie Kazik (ul. Nadbystrzycka 40a).

Tym razem satyrycy wcielą się w role muzyków. Nowy program Łowców B. nosi tytuł – „ja mmm chyba ściebie”.

– Siedmiu nieokrzesanych śmiałków, podśpiewywaczy. Odnaleźli się kiedyś w dalekiej krainie, z dala od pięciolinii, gam i wszelakich partytur – mówią o sobie żartobliwie członkowie kabaretu. – Wystarczyło kilka dobrych zabiegów tzw. Pi-Arów i powstała Punkowa Grupa Rozweselająca czyli Superbohaterowie, którzy gdy tylko dzieje się coś złego, zamieniają się w zwykłych ludzi i uciekają.

Aktualnie funkcjonują jako rozweselająco-podśpiewujący, fantastyczny septet niesprecyzowanych form i kształtów. „ja mmm chyba ściebie” to rzadko spotykany twór niesłychanych i nieznanych dotąd nut, dźwięków, rytmów i różnych zjawisk. Satyrycy nie chcą jednak zdradzać szczegółów. Muzyczne fascynacje Łowców B. już niedługo zaowocują płytą. Album ukaże się w marcu.

Kabaret wystąpi w składzie: Maryjusz, Ojciec Slawek, Zlew, Vietek, Pan Góra, Maloq. Początek koncertu o godz. 21. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w klubie Kazik.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna