Imprezy

Miasto Poezji: Zaproś poetę do domu

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 marca 2011, 17:20

 (archiwum organizatora)
(archiwum organizatora)

Do 22 kwietnia trwa nabór prywatnych mieszkań na IV Lubelskie Spotkania Literackie "Miasto Poezji".

W dniach 23 maja w Lublinie ruszy czwarta edycja "Miasta Poezji”. Znakiem festiwalu jest "skrzydlaty trolejbus” - metafora uskrzydlającej funkcji poezji i charakterystycznego dla Lublina środka lokomocji.

W założeniu twórców festiwalu w organizację "Miasta Poezji” może się włączyć każdy. Wystarczy w swoim domu, mieszkaniu, akademiku zorganizować Mieszkanie Poezji. Nabór właśnie ruszył. Swoje propozycje można zgłaszać do 22 kwietnia na adres mailowy: agnieszka.jarmul@ tnn.lublin.pl.

Jest kilka sposobów na organizację Mieszkania Poezji. Można zaprosić znajomego poetę, który będzie czytał swoje wiersze, można zaprezentować poezję własną lub ulubione utwory innych, można też zorganizować spotkanie z gościem zaproponowanym przez Ośrodek "Brama Grodzka – Teatr NN”.

Organizator zapewnia plakaty festiwalowe, gadżety promocyjne, pomoc organizacyjną i merytoryczną.
Lokatorzy mieszkań, które włączą się do tegorocznego Miasta Poezji mogą wziąć udział w konkursie, w którym jurorami będą internauci. Wystarczy zrobić zdjęcie, dołączyć krótki opis i zamieścić wszystko na Facebooku. Do wygrania: bon o wartości 300 zł na zakupy w Empiku, bilety do kin i teatrów, zestawy gadżetów

Więcej na www.miastopoezji.pl. (AM)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna