Imprezy

S.P.W. Reprezentant i 24NaDobę

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 stycznia 2009, 13:04

Dyskoteka Chonabibe! startuje w środę (28.01) z cyklem imprez "Lokalna Scena”. Będą w nim prezentowani najciekawsi lubelscy artyści.

- Lublin to wylęgarnia projektów muzycznych, składów i soundsystemów. Scena hiphopowa zawsze miała w naszym mieście wielu interesujących twórców i znających się na rzeczy słuchaczy. Chcemy, by mogli regularnie się spotykać. Dlatego proponujemy cotygodniowy cykl "Lokalna Scena” - mówią szefowie klubokawiarni.

W pierwszej odsłonie wystąpią S.P.W. Reprezentant i 24NaDobę.
S.P.W. w pseudonimie pierwszego artysty to skrót od Szlachecki Przekaz Wersów. Oto, co człowiek mówi o sobie: - Tworzę od 8 lat. Moim celem jest budowanie stylu niepowtarzalnego i na wysokim poziomie. Dążę do tego, by S.P.W. było rozpoznawalne nie tylko w Lublinie, ale i w całej Polsce.

Wbrew założeniom artystycznym styl S.P.W. Reprezentanta nie jest szczególnie oryginalny, choć trzeba docenić przyzwoity poziom jego nagrań.

Niebanalne są natomiast kawałki grupy 24NaDobę. Są wykonywane na trzy głosy, w tym jeden żeński. Obok nawijek, w psychedelicznym klimacie a la Kaliber 44, pojawiają się w nich zaśpiewy.

W podkładach słychać elektroniczne dźwięki i sample, ale też dużo żywego grania. W składzie zespołu jest gitarzysta, który wzbogaca utwory ciekawymi partiami.

- Spotkaliśmy się gdzieś kiedyś, zeszliśmy się z rozmaitych kierunków, połączyła nas muzyka, teraz idziemy jedną drogą - mówią nieco poetycko członkowie 24NaDobę. Miło będzie poznać Gazeliego (voc), Cyryla SinSena (voc), DJ-a Oza i Psychodela (music & scracht), Metodę (voc) i Jokera (g).

Spotkanie w ramach "Lokalnej Sceny” zacznie się o godz. 20. Wstęp wolny. Adres: ul. Okopowa 5.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna