Imprezy

Spotkania z Fantastyką w WDK

  Edytuj ten wpis
Dodano: 1 lutego 2011, 19:45

Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki "Cytadela Syriusza” w każdy wtorek zaprasza do WDK na prelekcje, dyskusje i gry.

Spotkania odbywają się we wtorki o godzinie 18.00 w salach 19, 21 i 22 Wojewódzkiego Ośrodka Kultury (ul. Dolna Panny Marii 3). Wstęp wolny.

• 1 lutego – "Cyberpunk w grach elektronicznych” – Miłosz Koziński

Jeden z najważniejszych nurtów w fantastyce ostatnich dekad odcisnął swoje piętno na nie jednej grze elektronicznej. Jak przebiegał ten proces? O tym dowiecie się, przychodząc na tę prelekcję.

• 8 lutego – "Marlow czy Pozytronowy Detektyw?” – rzeczywistość III RP - Krzysztof Drozd

Prowadzący spotkanie, licencjonowany detektyw i ochroniarz, członek International Bodyguard Association, praktykujący w zawodzie od ponad 20 lat opowie, jak naprawdę wygląda praca detektywa w Polsce, zdradzi (być może niektóre) tajniki zawodu, wyjaśni czy jest różnica między detektywem a ochroniarzem i czy każdy ochroniarz jest, albo może być "gorylem” oraz co go różni od BOR-owika i dlaczego baton bywa niestrawny, a woda może być przyczyną wstrząśnienia mózgu.

• 15 lutego – "Co Schrödinger zrobił swojemu kotu ?” - Liliana Kozak

...i znalazły się światy alternatywne... Czy kamień filozoficzny może być jednym z barionów i może się odnajdzie? Tylko kiedy, jeśli czas jest złudzeniem grawitacji?

• 22 lutego – "Czy papuga jest martwa, czy tylko wypoczywa?” - konkurs wiedzy o twórczości Monty Pythona - Marcin Garbowski i Bartosz Latus  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna