Imprezy

TRZY PO TRZY – nowy cykl imprez w Czarnym Tulipanie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 20 września 2012, 11:23

PAPA ZURA: SENHOR EFEBO:YA-NECK.
PAPA ZURA: SENHOR EFEBO:YA-NECK.

Pierwsza, inauguracyjna impreza odbędzie się 28 września (piątek), zagrają na niej gospodarze cyklu „3 po 3”: PAPA ZURA: SENHOR EFEBO:YA-NECK. . Ostatni raz w tym składzie zagrali w 2006 roku.

Trzech rozpoznawalnych lubelskich DJ-ów, którzy nieprzerwanie od lat 90tych realizują kampanię edukacji muzycznej, stojąc w opozycji do dyskotek.Papa Zura, Senior Efebo oraz Ya-Neck przygotowali cykl imprez pod hasłem „3 po 3”. Każdy ostatni piątek miesiąca będzie należał do jednego z nich oraz zaproszonego gościa.


Kolejne miesiące będą przynosić autorskie wieczory muzyczne każdego z DJ-ów, wsparte gośćmi spoza Lublina. W ten sposób każdy z gospodarzy przygotuje w ciągu roku 3 autorskie imprezy.

3 DJ-ów to również 3 odmienne style i podejścia do muzyki każdego z gospodarzy. Co zaproponują?

Papa Zura (Bartek Pazura) i jego goście przedstawią szeroko pojętą muzykę rhythm’n’bluesową, zwłaszcza to co w niej było najciekawsze na początku, w latach 60.Nie zabraknie tropikalnych rytmów, psychodelicznych gitar, funkowego pulsu, nagrań z Polski i Europy Wschodniej oraz hiphopowych tricków.

Senior Efebo (Łukasz Szulc) propaguje brzmienia z Afryki Zachodniej i Ameryki Łacińskiej. Od afro – funk, high life do brazylijskiego soulu i kubańskiego reggae. Efebo kolekcjonuje muzykę która łączy karaibską energię z amerykańskim groovem. W cyklu „3 po 3”, wraz z zaproszonymi gośćmi, zaprezentuje prawdziwe winylowe skarby z tamtych szerokości geograficznych.

Ya-Neck (Janek Taraszkiewicz) zaproponuje przede wszystkim szeroki wachlarz muzyki bałkańskiej, klezmerskiej i cygańskiej, zarówno w oryginalnych wersjach jak i nowoczesnych, klubowych aranżacjach. Takich imprez w Lublinie po prostu nie ma. Do tego: wieczory z muzyką house i dancefloor jazz.

wstęp: 10zł
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna