Imprezy

Zwierzątka Passiniego w autobusie (wideo)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 6 grudnia 2010, 11:42
Autor: am

Autobus ma być ogrzewany i rozśpiewany. Po ulicach Lublina będzie jeździł przez cztery godziny. Do środka zapraszają zwierzątka z najnowszego spektaklu Pawła Passiniego.

Postacie z najnowszego spektaklu Pawła Passiniego "Zwierzątka, małe zwierzenia" (premiera jutro) zapraszają dziś do swojego autobusu wszystkie dzieci.

- Będziemy ocieplać zimę bawiąc się, pisząc listy i śpiewając piosenki ze spektaklu. W autobusie będzie ciepło i przytulnie - zachęcają aktorzy z neTTheatre i Stowarzyszenia Bliski Wschód.

Jeża, Niedźwiedzia, Rysia, Sowę, Wiewiórkę, Borsuka i inne postacie z bajek Siergieja Kozłowa będzie można spotkać dziś w godz. 12-16 w autobusie jeżdżącym w kółko po trasie:

Plac Wolności - Krakowskie Przedmieście Plac Litewski - Lipowa KFC - Lipowa Cmentarz - Narutowicza Muzyczna - Głęboka Muzyczna - Głęboka Wiercińskiego - Sowińskiego UMCS - Al. Racławickie KUL - Krakowskie Przedmieście Sąd Rejonowy - Krakowskie Przedmieście Poczta Główna - Plac Wolności.A spektakl "Zwierzątka, małe zwierzenia" na scenie Art Studio ACK UMCS "Chatka Żaka" już 8 i 9 grudnia w godz. 19. Bilety w cenie 10 i 20 zł.  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna