Inne

10. Kontynenty: Filipiny i Rosja

  Edytuj ten wpis

W poniedziałek, 13 października, w ACK Chatka Żaka 10. spotkanie z cyklu Kontynenty. Tym razem na lubelskich spotkaniach podróżniczych usłyszymy dwie kompletnie różne historie.

Pierwsi goście to Marta i Andrzej Patyrowie, którzy w ramach wolontariatu spędzili rok na Filipinach. Andrzej i Martyna są małżeństwem od dwóch lat, ich sposobem na życie jest przedłużanie podróży poślubnej na wszelakie sposoby. Swoją opowieść pt. „raz lepiej, raz lepiej, czyli 7 tysięcy filipińskich powodów do szczęścia” rozpoczną o godz. 18.

Po nich wystąpi Małgorzata Szumska - aktorka, przewodniczka, blogerka, instruktorka jogi. Wędruje samotnie, bo wtedy czuje prawdziwy smak przygody, spotyka najlepszych ludzi, poznaje własne granice. Uważa że siedzenie na podłodze w chińskim pociągu przez 26 godzin nauczyło ją pokory, zgubienie paszportu w Wietnamie - wiary w ludzi, a miesiąc spędzony w indyjskim aszramie - wiary w siebie.

Będzie okazja posłuchać na żywo historii opisanej w jej książkowym debiucie. Książka „Zielona sukienka. Przez rosję i kazachstan śladami rodzinnej historii” właśnie się ukazała. To opowieść o miłości i pamięci, gdzie przeszłość miesza się z teraźniejszością, a dzisiejsza Rosja przegląda się w złowrogim obliczu ZSRR.

Bilet 5 zł. Więcej na www.kontynentylublin.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: kontynenty
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna