Inne

20 lat graffiti w Lublinie - wystawy i koncerty

Dodano: 14 września 2017, 20:28
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)

Co Gdzie Kiedy. Lubelska Scena Graffiti obchodzi swoje 20 urodziny. Z tej okazji zostanie wydany album Style Madness, prezentujący wszystko, co na przestrzeni lat działo się w lubelskim graffiti. Premiera już 16 września.

Album "Style Madness #1/96-16" na ponad 284 stronach zaprezentuje 20 lat historii graffiti w Lublinie. Od pierwszych styli na panelach czy kultowych ścianach lubelskich Hall Of Fame'ów po dominacje najlepszych ekip w mieście aż po tripy i współczesne style.

- Album stara się jak najszerzej i prawdziwej ukazać lubelskie graffiti na przestrzeni lat. Będzie stanowil esencję tego, co działo się na ścianach i stali przez cały ten okres - twierdzą organizatorzy.

Premiera albumu odbędzie się w sobotę, 16 września o godz. 20 w Pracowni LuCreateul (Krakowskie Przedmieście 53). Wydarzenie będzie połączone z otwarciem wystawy prezentującej niepublikowane, unikatowe zdjęcia dokumentujące lubelską scenę oraz materiały filmowe, które nie były upubliczniane od 2004 roku.

Nie zabraknie także wydarzeń towarzyszących. O godz. 11 w garażach przy ul. Daszyńskiego odbędzie się Jam Graffiti. Wystąpią ekpiy: MSR NT / UNADHE / BTI / BSK / 42NE / KNZR /SM WB SNR /MTC /SDP UHR /BFK.

- Podczas jamu poczujemy powiew pierwszych imprez w Lublinie będzie muzyka grana przez czołowych lubelskich djów, bboying i całe lubelskie środowisko graffiti - zachęcają organizatorzy.

Z kolei o godz. 22 w Domu Kultury odbędzie się after party. Wystąpi formacja KokaFellaz, znana ze znakomitych hip-hopowych imprez. Wstęp: 10 i 15 zł.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (14 września 2017 o 21:10) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
małpowanie marginesu made in USA
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna