Inne

24 godziny z fotografią w Kazimierzu Dolnym

  Edytuj ten wpis
Dodano: 27 kwietnia 2012, 12:19
Autor: (opr. pab)

24 godziny z fotografią w Kazimierzu Dolnym
24 godziny z fotografią w Kazimierzu Dolnym

W weekend 5/6 maja w Kazimierzu Dolnym odbędą się całodobowe warsztaty fotograficzne. Już można się zapisywać.

Organizatorzy zapraszają pełnoletnią młodzież szkolną pasjonującą się fotografią, chcącą udoskonalić swój warsztat i nabrać nowych umiejętności. Uczestnicy będą mogli skorzystać z wiedzy i doświadczenia prowadzących warsztaty.

Warsztaty fotograficzne będą się składały z 5 plenerów tematycznych, 5 wykładów, konsultacji indywidualnych i biblioteki fotograficznej.

Każdy uczestnik warsztatów powinien posiadać: własny cyfrowy aparat fotograficzny, czystą kartę pamięci, naładowaną baterię oraz ładowarkę do aparatu, w miarę możliwości statyw a także pamięć zewnętrzną (z pięcioma zdjęciami do omówienia). Powinien mieć także własny śpiwór i karimatę.

Organizatorzy zapewniają: doświadczoną kadrę prowadzących, sale dydaktyczne, studia wyposażone w sprzęt oświetleniowy, pracownie komputerowe, salę "noclegową” (śpiwory i karimaty we własnym zakresie), sanitariaty, kuchnie, ognisko, miłą atmosferę pracy i sukcesu, posiłek na powitanie i zakończenie.

Ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia potwierdzone przez szkołę można przysyłać e-mailem. Zaproszenie dotyczy także uczniów niepełnoletnich. W takim przypadku obowiązuje dodatkowo zgoda rodziców i potwierdzenie przez szkołę.

Gdzie, kiedy i za ile?

Impreza odbywa się w weekend 5 / 6 maja od godz. 12 w sobotę do 12 w niedzielę. Wpisowe kosztuje 20 zł.

Kontakt: Kolegium Sztuk Pięknych w Kazimierzu Dolnym, telefon: 506-005-005, e-mail: kazimierz@umcs.pl

Dojazd autobusami PKS lub busami z Lublina i Puław, zaś z dworca PKP w Puławach komunikacją miejską linia 12 lub bus 112. Od przystanku PKS do siedziby Kolegium przy ul. Nadwiślańskiej jest około 100 metrów.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna