Inne

Agnieszka Martinka w Lublinie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 20 lipca 2010, 15:12

W środę (21 lipca) o godz. 16 w Filii nr 12 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Żelazowej Woli 7) odbędzie się spotkanie autorskie z podróżniczką i autorką książki "Szybsza niż lew” – Agnieszką Martinką.

Spotkanie odbędzie się w ramach programu Instytutu Książki "Tu czytamy” koordynowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. H. Łopacińskiego w Lublinie.

Agnieszka Martinka urodziła się w Tomaszowie Lubelskim, mieszka w Lublinie i choć zwiedziła kawał świata podkreśla, że na Roztoczu spędziła najpiękniejsze wakacje dzieciństwa i tam nadal wraca wielokrotnie w ciągu roku. Bliski jest jej także Lublin, gdzie mieszka. Spotkanie z czytelnikami Dyskusyjnego Klubu Książki dotyczyć będzie przede wszystkim jej wspomnień z podróży rowerem wokół jeziora Wiktorii.

Spisała tę relację bardzo autentycznie, barwnie i pięknym językiem przytaczając wiele ciekawostek, wydarzeń i perypetii, jakie spotkały ją podczas tej egzotycznej wyprawy. Agnieszka Martinka jest pierwszą Polką, której przyznano nagrodę Johnie Walker "Keep Walking Award” przyznawaną podróżnikom, którzy z determinacją dążą do celu, spełniają swoje marzenia i "wprawiają świat w ruch”.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna