Inne

„Book it!” - spotkanie z Pawłem „Kelnerem” Rozwadowskim

  Edytuj ten wpis
Dodano: 20 listopada 2012, 14:20

Spotkanie z wokalistą i autorem tekstów, znanym m. in. z zespołów Deuter i Izrael oraz wspólny koncert z Karolem "Kolorem" Gadzało w czwartek, 22.11 w Warsztatach Kultury.

Punkt wyjścia do rozmowy stanowić będzie książka „To zupełnie nieprawdopodobne” wydana przez Wydawnictwo Uniwersytetu Warszawskiego.

Na listopadowe spotkanie z cyklu „Book it! – kilka zdań o muzyce” zaproszenie przyjął Paweł Rozwadowski znany powszechnie jako „Kelner”, jedna z centralnych postaci polskiej sceny niezależnej lat 80. Pretekst do spotkania stanowi wydana niedawno przy udziale Uniwersytetu Warszawskiego książka jego autorstwa „To zupełnie nieprawdopodobne”. Nie jest to typowa autobiografia, ale raczej zbiór wspomnień i psychodeliczna, momentami zabawna historia jego życia.

„Book it! – kilka zdań o muzyce” to cykl wieczorów autorskich poświęconych życiu i twórczości znanych artystów polskiej sceny muzycznej. W Warsztatach Kultury spotykamy się więc z autorami lub bohaterami niedawno wydanych książek o tej tematyce.

Czwartek, 22 listopada 2012, godz. 19:00
Warsztaty Kultury, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin

Wstęp wolny.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna