Inne

Casting w Felicity. FashionTV szuka modelek i modeli

Dodano: 10 lutego 2017, 14:13
Autor: kp

W sobotę w galerii Atrium Felicity w Lublinie (al. Witosa 32) odbędzie się casting do prestiżowego konkursu FashionTV Model Search 2017.

Międzynarodowa ekipa FashionTV (pierwsza telewizja tematyczna o zasięgu globalnym w całości poświęcona modzie) będzie czekać na przyszłych modeli i modelki od samego rana. Rejestracja kandydatów rozpoczyna się od godziny 10 i potrwa do godziny 14. W castingu mogą wziąć udział dziewczęta w wieku 14-25 lat i chłopcy 17-25 lat, zainteresowani karierą w międzynarodowym modelingu.

– Nie będzie preselekcji więc do castingu dostaną się wszyscy chętni. Warunkiem uczestnictwa będzie wypełnienie formularza zgłoszeniowego i zapoznanie się z regulaminem. Osoby poniżej 18. roku życia muszą postarać się o pisemną zgodę rodziców – mówi Karina Wojciechowska z FashionTV Polska. – Castingi odbywają się w 30 polskich miastach. W każdym jest wybierana trójka finalistów.

FashionTV Model Search 2017 to trzecia, polska edycja tego wydarzenia. – Zwycięzcy castingów lokalnych zostaną zaproszeni na finał ogólnopolski, który odbędzie się we wrześniu tego roku w Warszawie. Natomiast laureaci polskiej edycji FashionTV Model Search 2017 oprócz wyjazdu na międzynarodowy finał imprezy mogą spodziewać się także kontraktu z francusko-polską agencją modelek i modeli RYL Model Agency oraz udziału w Paris Fashion Week – mówi Wojciechowska.

Uczestnicy sobotniej imprezy w Atrium Felicity wezmą udział w profesjonalnych ćwiczeniach na wybiegu, sesji zdjęciowej i mini wykładach na temat funkcjonowania świata mody. Przewidziane są także konkursy oraz spotkania publiczności i uczestników z zaproszonymi gośćmi. Imprezę zakończy uroczysta gala finałowa (początek o godz. 19) m.in. z pokazami mody.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna