Inne

Chmielaki Krasnostawskie 2016. Pełny program

Dodano: 17 sierpnia 2016, 12:05

W najbliższy weekend w Krasnymstawie odbędą się Chmielaki. Prezentujemy pełny program imprezy

  • Piątek19 sierpnia

    Scena Dworek

    GodzinaWydarzenie 
    16:00 Chmielowa biesiada – wystąpią: Zespół Jesienne Promyki, Chór KDK, Kabaret Wesoły Senior, Zespół Biesiada, Chór Męski KDK, Maja Wójcik, Inga Iskra, Piotr Jaremek, Zespoły taneczne KDK, Zespół Radość, Zespół Dęciaki, Zespół Mondeo  

    Scena Rynek

    GodzinaWydarzenie 
    15:00 PIOTR JAREMEK – Elvis Presley in memoriam  
    15:45 DAREK BERNATEK  
    16:30 DISCO SOLO Z CHÓREM  
    17:30 Oficjalne otwarcie Chmielaków – zerwanie pędów Chmielu  
    17:45 Jazzsoul.pl z pianką - ANIA SZARMACH feat. FRANK MCCOMB  
    19:15 MEEK, OH WHY?  
    21:00 BEDNAREK  
    23:00-01:00 Potańcówka z DJ Mundi  

    Zaułek Nadrzeczny

     
    GodzinaWydarzenie 
    19:00-02:00 Strefa Disco  

 

  • Sobota 20 sierpnia

    Scena Dworek

     
    GodzinaWydarzenie 
    9:00 V Półmaraton Chmielakowy  
    16:00 Program dla dzieci  
    17:00 Przegląd Kapel Ludowych - wystąpią: „Stryjowiacy”, Zespół Śpiewaczy z Honiatycz, „Cukrowniacy”, „Uroczysko”, „Fajsławianki”, „Krążałka”  
    20:00 Jazzsoul.pl z pianką - PAWEŁ KACZMARCZYK AUDIOFEELING TRIO  

    Scena Rynek

     
    GodzinaWydarzenie 
    14:00 Chmiel Rock - HAUST  
    14:40 ORKIESTRA PODMIEJSKA  
    15:00 KRÓLOWE SOULU  
    16:00 JANEK SAMOŁYK  
    17:00 Powitanie delegacji zagranicznych  
    17:10 Wybory Miss Chmielaków  
    19:00 Chmiel Rock - ENCLOSE  
    21:00 EWELINA LISOWSKA  
    23:00-01:00 Potańcówka z DJ Hands Up  

    Zaułek Nadrzeczny

     
    GodzinaWydarzenie 
    19:00-2:00 Strefa Disco  

 

  • Niedziela 21 sierpnia

    Kościół Św. Franciszka

    GodzinaWydarzenie 
    10:30 Msza Święta w intencji chmielarzy i piwowarów  
    11:30 Korowód Chmielakowy – ul. Piłsudskiego, Plac 3-go Maja, ul. Matysiaka, ul. Oleszczyńskiego, Dworek  

    Scena Dworek

    GodzinaWydarzenie 
    12:00 Obrzęd Chmielakowy  
    12:30 Wręczenie medali w KKP  
    13:00 występ Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Goleniowskiej „Ina”  
    14:00 Młodzieżowa Orkiestra Dęta KDK  
    14:45 Parada Łgarzy o „Chmielakowy Antałek”  
    15:30 Przegląd Kapel Podwórkowych - wystąpią: „Kompanija”, „Stah”, „Uroczysko”, „Alternatywy 5”, „Andrychowska Kapela Wujka Jaśka”  

    Scena Rynek

    GodzinaWydarzenie 
    14:00 Trio Gdzie diabeł nie może…  
    15:15 SZYMON WARCHULSKI  
    15:30 NOCNY SUPERSAM  
    16:30 HOLLY BLUE  
    17:30 LARI LU  
    18:45 STONEHENGE  
    20:30 ELEKTRYCZNE GITARY  

    Zaułek Nadrzeczny

     
    GodzinaWydarzenie 
    19:00 - 22:00 Strefa Disco
Czytaj więcej o: Chmielaki 2016

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna