Inne

"Dance with me – zatańcz ze mną" w Białej Podlaskiej. Zatańczą w szczytnym celu

Dodano: 22 września 2017, 13:47
Autor: eb

(fot. Materiały prasowe)

Już po raz trzeci jedenaście par powalczy o Kryształową Kulę i pieniądze na szczytny cel. Mowa o bialskiej odsłonie widowiska „Dance with me – zatańcz ze mną” w której zobaczymy profesjonalnych tancerzy i amatorów.

W tym roku pieniądze zebrane ze sprzedaży wejściówek trafią do świetlicy socjoterapeutycznej Dziupla.

– Profesjonalni tancerze po kilkumiesięcznych przygotowaniach poprowadzą w tańcu gości specjalnych, którzy z tańcem nie mają nic wspólnego. Przedstawiciele różnych zawodów, pasji oraz środowisk kulturowych podjęli niepowtarzalną szansę nauki profesjonalnego tańca oraz pomocy poprzez wspólną zabawę – podkreśla Damian Trzpil, jeden z organizatorów.

W sobotę na parkiecie swoich sił w tańcu spróbują m.in.:  tegoroczna Miss AWF 2017, barman, dziennikarka, aktorka, uczestniczka telewizyjnego programu "The Brain - Genialny Umysł", mistrz Europy w nordic walking.

Wejściówki w formie cegiełek kosztować będą 10 zł. Początek w sobotę o godz. 17:00 w sali widowiskowej BCK przy ul. Brzeskiej 41. Tancerzy oceniać będzie profesjonalne jury. Zwycięski duet oprócz Kryształowej Kuli otrzyma tzw. kartę  „Day VIP”, czyli dzień wypełniony atrakcjami.

To nie pierwsza taka replika telewizyjnego formatu. Już wcześniej w Białej Podlaskiej odbyły się m.in. widowiska „Moja twarz brzmi znajomo” i „Bialska Bitwa”, wzorowana na „Bitwie na głosy”.

Czytaj więcej o: Biała Podlaska taniec
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna