Inne

Darmowe warsztaty scenariuszowe i mappingu 3D

  Edytuj ten wpis
Dodano: 9 kwietnia 2013, 13:47

24 - 27.04 w ramach festiwalu filmowego "Złote Mrówkojady 2013" w Lublinie odbędą się bezpłatne warsztaty scenariuszowe i mappingu 3D

Warsztaty mappingu 3D

Mapping 3D to nowa forma animacji pozwalająca na "uplastycznianie" – ożywianie elewacji budynków i innych brył. Warsztaty poprowadzi Sebastian Łukaszuk. Uczestnicy powinni posiadać własny komputer (laptop) z zainstalowanym programem Adobe AfterEffects oraz biegle się nim posługiwać.

Liczba miejsc jest ograniczona, zgłoszenia przyjmujemy pod adresem kinoteatrprojekt@o2.pl, karty zgłoszeniowe znajdują się na stronach
www.biblio.lublin.pl i www.kinoteatrprojekt.pl.

Kiedy: 24-25.04.2013, godz. 12.00-16.00
Gdzie: Biblio, ul. Szaserów 13
Warsztaty są bezpłatne

Warsztaty scenariuszowe

Uczestnicy poznają tajniki warsztatu scenarzysty filmowego oraz spróbują swoich sił, pisząc własny scenariusz w czasie nie dłuższym, niż jest potrzebny do wypicia jednej kawki. Warsztaty poprowadzi Michał J. Zabłocki – filmowiec, scenarzysta, kierownik produkcji i producent wykonawczy, operator, publicysta prasy branżowej, a także wieloletni juror Złotych Mrówkojadów.

Liczba miejsc jest ograniczona, zgłoszenia do 10.04. pod adresem kinoteatrprojekt@o2.pl, karty zgłoszeniowe znajdują się na stronie www.kinoteatrprojekt.pl.

Kiedy: 27.04.2013, godz. 13.30-16.00
Gdzie: Kawiarnia Kawka, ul. Okopowa 9 i 1/2
Warsztaty są bezpłatne
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna