Inne

Dwa nowe billboardy przy targu na ul. Ruskiej

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 czerwca 2012, 13:52

 (Maciej Kaczanowski)
(Maciej Kaczanowski)

W piątek, 29.06, o godzinie 18 na bazarze przy ulicy Ruskiej w Lublinie nastąpi odsłonięcie dwóch bilbordów przygotowanych przez Dariusza Paczkowskiego w ramach Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie - Rewiry. Hasło przewodnie "Genetycznie Molestowane Organizmy"

Dariusz Paczkowski jest polskim działaczem społecznym, założycielem i współpracownikiem wielu organizacji pozarządowych (Front Wyzwolenia Zwierząt, Grupa 3 Fala, Fundacja Inna Przestrzeń, Stowarzyszenie Nigdy Więcej, Fundacja Ekologiczna ARKA, Klub Gaja). Grafficiarz, street artowiec, performer, animator życia kulturalnego, koordynator ogólnopolskich akcji na rzecz demokracji i praw człowieka. Obecnie współprezes Fundacji KLAMRA. Jego pobyt w Lublinie jest związany z ogólnopolską akcją "Genetycznie Molestowane Organizmy" podczas, której wykonuje prace zwracające uwagę na problematykę GMO.

Pokaz bilbordów
Kiedy: 29.06.2012, godz. 18:00
Gdzie: Bazar przy ulicy Ruskiej

"The Krasnals"
W piątek, 29.06, do Lublina przyjeżdża z Poznania grupa "The Krasnals"Artyści będą tworzyć jutro w godzinach popołudniowych (około 15:00) mural przy ulicy Targowej 5 pt. "Jest Super". Myślą przewodnią pracy jest tekst piosenki T.Love "Jest Super" :
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna