Inne

Fiku-miku o języku

  Edytuj ten wpis
Dodano: 27 lutego 2013, 19:30
Autor: (mb)

Fiku-miku o języku (Materiały prasowe)
Fiku-miku o języku (Materiały prasowe)

Lubelska Klubokawiarna FIKA zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców na warsztaty językowe dla najmłodszych, które odbędą się w najbliższą sobotę. Wstęp wolny.

– Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 2+ w najbliższą sobotę, 2 marca, na godzinę 16 do FIKI na warsztat "Fiku-miku o języku”, w którym dzieci wraz z rodzicami odkryją uroki polskiej mowy – od brzmienia głosek począwszy, poprzez słowa i charakterystyczne dla polszczyzny zbitki, aż do rytmicznych rymowanek – zachęca Anna Skubisz-Czarnomska z FIKI.

– Będziemy również oddychać, obserwując przeponę, a także uaktywniać rezonatory. A wszystko przez zabawę i śmieszne ćwiczenia – dodaje.

Warsztaty poprowadzą dwie osoby. Pierwsza to Urszula Kasprzak-Wąsowska – mama 3-letniego Ignasia i 7-mięsięcznej Jadzi, dziennikarka radia eR, nauczycielka emisji głosu, związana z Teatrem ITP, amatorka śpiewu i różnorakich eksperymentów muzycznych, lubi szydełkowanie i naleśniki zrobione przez męża.

Druga trenerka to Katarzyna Goławska – mama Gabrysi, filolożka, nauczycielka i miłośniczka kina. W dorobku ma także różne warsztaty kulturowe z przedszkolakami.
Wstęp wolny. Szczegóły na fika.lublin.pl.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna