Inne

Filharmonia dowcipu Waldemara Malickiego

  Edytuj ten wpis
Autor: Kmo

Waldemar Malicki (Mat. prasowe)
Waldemar Malicki (Mat. prasowe)

W niedzielę (14.10) o godz. 16.00 i o godz. 19.00 w sali Filharmonii Lubelskiej zagości inna "filharmonia” – dowcipu Waldemara Malickiego.

"Filharmonia Dowcipu” to ponad- dwugodzinne show muzyczno-kabaretowe Waldemara Malickiego i Jacka Kęcika wypełnione niespodziankami, żartami muzycznymi w wykonaniu znanych wszystkim muzyków w zaskakujących aranżacjach. Nie zabraknie subtelnych komentarzy Waldemara Malickiego odnoszących się do aktualnej sytuacji w Polsce.

Waldemar Malicki przy fortepianie, Bernard Chmielarz za pulpitem dyrygenta z towarzyszeniem orkiestry zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie oraz gwarantują wyśmienitą zabawę.

To spektakl rozrywkowy w trakcie którego wokaliści operowi i pianista bawią się klasyką, opowiadając i śpiewając o uczuciach, emocjach, miłości, zazdrości oraz codziennym życiu wielkich korporacji.

Waldemar Malicki to jeden z najbardziej wszechstronnych pianistów polskich – solista, kameralista, improwizator. Koncertuje w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Rosji i Japonii. Uprawia kameralistykę z najlepszymi polskimi skrzypkami i śpiewakami. Nagrał ok.40 płyt.

Bilety w cenie 130 zł, 120 zł, 110 zł, 100 zł do nabycia w kasie Filharmonii Lubelskiej.

Mamy dla Was dwie wejściówki na godz. 19.00. Jak je wygrać? Szczegóły w piątkowym, papierowym wydaniu Dziennika Wschodniego dostępnym również jako e-wydanie.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna