Inne

Gra miejska: Spacer z poetką

  Edytuj ten wpis
Dodano: 4 sierpnia 2011, 15:16

Tylko do 10 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia do udziału w grze miejskiej organizowanej przez Ośrodek "Brama Grodzka – Teatr NN”. To gra w ramach obchodów 90 urodzin Julii Hartwig adresowana przede wszystkim do uczniów i studentów.

Julia Hartwig powiedziała kiedyś – "…jak wracam tu, to przede wszystkim myślę o Starym Mieście. (...) Trudno żeby człowiek wrażliwy, który mieszka w Lublinie, nie wyczuł tego czym jest to miasto. Jakim oddycha szczególnym oddechem, połączonych jak gdyby różnych płuc, różnego pochodzenia, różnych języków”.

Ośrodek "Brama Grodzka – Teatr NN” organizuje szereg wydarzeń związanych z Julią Hartwig. Jednym z nich jest gra miejska "Podchody z poetką”, przygotowana z myślą o młodzieży, która podczas zabawy będzie miała możliwość w niecodzienny sposób zapoznać się z życiem i twórczością lubelskiej poetki, honorowej obywatelki miasta Lublin.

Gra rozpocznie się 11 sierpnia, zgłoszone drużyny otrzymają e-mailowo pierwsze wskazówki i zadania do wykonania. Finał gry nastąpi 14 sierpnia w godzinach 16.30–18.30. Dla najlepszych 2–3 osobowych drużyn będą atrakcyjne nagrody!

Zgłoszenia na adres agnieszka.jarmul@tnn.lublin.pl

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna