Inne

Inicjatywa jest kobietą? Spotkanie z Barbarą Nowacką i Kazimierą Szczuką

Dodano: 2 kwietnia 2017, 16:24
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały organizatora)

We wtorek, 18 kwietnia o godz. 19 w Centrum Kultury w Lublinie odbędzie się spotkanie pt. "Inicjatywa jest kobietą" z udziałem Barbary Nowackiej oraz Kazimiery Szczuki.

Tematami poruszanymi podczas spotkania będą m.in. polityka kobiet wobec brutalnej ofensywy reakcyjnej demagogii oraz konwencja antyprzemocowa. Organizatorzy będą szukali odpowiedzi na pytanie, z  jakiego powodu kwestie biopolityczne (równouprawnienie osób LGBTQ, prawo do antykoncepcji i aborcji) wzbudzają dziś tak wielkie emocje? Jak powinna wyglądać polska scena polityczna i w jaki sposób może na niej zaistnieć progresywna lewica?

Wstęp na spotkanie jest wolny. Wydarzenie poprowadzą Tomasz Kozak i Piotr Pękala.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (4 kwietnia 2017 o 13:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A Szczuka to kobieta?
Rozwiń
Gość
Gość (3 kwietnia 2017 o 15:57) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet,precz z dyktaturą kobiet
Rozwiń
Gość
Gość (3 kwietnia 2017 o 14:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Efektowne wejście, z intro w stylistyce "Ritt der Walküren", oby przywdziały zbroje... przybywają kobiety występujące w obronie wolności, a przeciwko totalitarnym zapędom Rządu. Marzenie. Każda taka inicjatywa, jest prorocza w Lublinie. Dużo czasu ui goryczy niestety jeszcze upłynie do kolejnych wyborów centralnych. Póki rządzi Żuk, to za "Murem Lubelskim" zmieści się jeszcze więcej działaczek, reakcjonistek, polityków Stronnictwa, gejów, lesbijek, a z czasem pewnie też aktorów wygnanych z kolejnych państwowych teatrów... Przybywajcie Walkirie! Przybywajcie!
Rozwiń
Gość
Gość (3 kwietnia 2017 o 10:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Lewackie wygłupy, rozwrzeszczanych durnych bab. "Precz z dyktaturą kobiet" ;)
Rozwiń
Gość
Gość (2 kwietnia 2017 o 21:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Reakcja podnosi swój zapluty pysk! Brutalnie dławi wolnościowe prawa! Tylko zdecydowany protest szerokich mas społecznych ukróci brunatną ofensywę! Wszak chodzi o naszą Wolność!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna