Inne

Interaktywny Plac Zabaw już działa (wideo)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 4 września 2010, 13:45
Autor: Ewa Pajuro

Świetlne miecze, elektroniczny pies i mini-kino - to tylko niektóre atrakcje jakie czekają na dzieci na Interaktywnym Placu Zabaw w budynku Warsztatów Kultury w Lublinie.

Plac zabaw składa się z sześciu części. W każdej z nich dzieci bawią się inaczej. Mają np. do dyspozycji salkę w której świetlnymi mieczami, malują na ścianach obrazki albo poprzez dotykanie różnych przedmiotów tworzą wizualizacje.

W czasie zwiedzania maluchy mogą też wybrać się do mini-kina, gdzie organizatorzy przygotowali dla nich zestaw autorskich filmów animowanych.

Instalację przygotowali pracownicy wrocławskiego Centrum Sztuki WRO. - Jej podstawowe zadanie to oswoić maluchy z najnowszymi technologiami – tłumaczy Ewelina Kruszyńska, koordynatora projektu ze strony Warsztatów Kultury.Interaktywny Plac Zabaw jest otwarty codziennie z wyjątkiem poniedziałków. Od wtorku do piątku w godz. 9-18.00, a w soboty i niedziele od godz. 11 do 17.00. Wstęp jest bezpłatny.

Projekt skierowany jest przede wszystkim do przedszkolaków i uczniów najmłodszych klas podstawówki. Dzieci mogą przychodzić w zorganizowanych grupach lub tylko z rodzicami.

W sprawie rezerwacji należy dzwonić pod nr tel. 81 533 08 18 lub pisać na adres: sekretariat@warsztatykultury.pl.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna