Inne

Kabaret Smile w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku

Dodano: 11 września 2016, 07:52
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

W poniedziałek, 19 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku (al. Lotników Polskich 24) z programem pt. "To Ci tłumaczę!" wystąpi kabaret Smile. Występ odbędzie się o godz. 17.30 i 20.15.

"To Ci tłumaczę!" - to tytuł najnowszego programu kabaretu Smile z Lublina. Jak sugeruje sam tytuł, Andrzej, Paweł i Michał, podczas prawie 2-godzinnego spektaklu, starają się wyjaśnić kilka zagadnień, które napotykamy w życiu codziennym. Są to zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia a Kabaret Smile wykona to w swoim stylu.

Dylematy młodego ojca oraz problemy z naszym pięknym polskim językiem jak zwykle Michał rozwiązuje śpiewająco (tak, naprawdę śpiewa na żywo). Pojawia się również jutuberka (modne ostatnio słowo) o skomplikowanym pseudonimie artystycznym. Artyści zwracają również uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii oraz dopalaczy. Śmiało stwierdzić można, że to pierwsze, z powodzeniem wykorzystują w nowym programie - przekonują organizatorzy.

Czas trwania: 110 minut. Bilety na wydarzenie kosztują 45 zł. Wejściówki można nabywać m.in. na platformie internetowej kupbilecik.pl.

Czytaj więcej o: Świdnik kabaret MOK Świdnik
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna