Inne

Klub Muzyczny "Hades Astoria” zaprasza

  Edytuj ten wpis
Dodano: 3 kwietnia 2010, 09:15

W lany poniedziałek (5.04) swoją działalność zainauguruje Klub Muzyczny "Hades Astoria”. Trwają przygotowania do otwarcia.

W związku z remontem poklasztornego budynku przy ulicy Peowiaków Hades musiał się wynieść z zajmowanych od 25 lat piwnic. Do września 2011 będzie się mieścił w Astorii. Szefowie Hadesu podnajęli drugie piętro, na którym wcześniej działała kawiarenka internetowa.

Klub Muzyczny "Hades Astoria” ma dwie sale. Jedna to duża dyskotekowa, o powierzchni 450 mkw, na mniej więcej 500 osób. Druga to dużo mniejsza bankietowa, na około 100 osób. Jest też balkon od strony ulicy Lipowej, na którym będą stoliki z krzesłami.

Właśnie trwa urządzanie sal. W dyskotekowej wokół parkietu tanecznego rozstawiane są stoliki i ławy, krzesła i fotele. Przygotowywany jest bar i stanowisko dla didżejów.

Klub ruszy w poniedziałek. – Otwieramy o godz. 17 i zapraszamy na zwiedzanie nowego miejsca – mówi współwłaściciel Hadesu Leszek Cwalina. O godz. 19 zacznie się impreza inauguracyjna. – Będzie dużo dobrej do tańca muzyki i różne niespodzianki dla imprezowiczów – zachęca Cwalina.

Bibę będzie nakręcał DJ KS. Bilety po 10 zł.

Adres: Al. Racławickie 2A.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna