Inne

Kreatywny Lublin w Warsztatach Kultury

  Edytuj ten wpis
Dodano: 11 lutego 2011, 15:43
Autor: am

Warsztaty Kultury
Warsztaty Kultury

Spotkanie odbędzie się w Warsztatach Kultury (ul. Ks. J. Popiełuszki 5 w Lublinie) we wtorek (22 lutego) w godz. 10 – 14.

- Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby i firmy prowadzące działalność w sektorze kultury i kreatywnym w naszym mieście: artystów, przedsiębiorców, których działalność związana jest z innowacjami i kreatywnością (np. design, moda, architektura, technologie informacyjno – komunikacyjne, grafika, architektura, IT, fotografia), przedstawicieli agencji koncertowych i marketingowych, pracowni projektowych oraz innych podmiotów gospodarczych funkcjonujących w obszarze szeroko pojętej kultury - informuje Agnieszka Wojciechowska z Warsztatów Kultury.

Cel spotkania? Wspólna pracy nad diagnozą potrzeb sektora w Lublinie. - Razem mamy dużą szansę na wypracowanie mechanizmów wsparcia przemysłów kreatywnych w naszym mieście - zachęcaja organizatorzy.

Ponadto spotkanie dotyczyć będzie funkcjonowania przemysłów kreatywnych w Polsce i Europie oraz prezentacji dobrych praktyk w zakresie ich wspierania.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna