Inne

Legendarne smoki w Atrium Felicity

Dodano: 17 lipca 2017, 14:33
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)

Co Gdzie Kiedy. Mityczne i legendarne latające olbrzymy od 21 lipca zamieszkają we wnętrzach Atrium Felicity (al. Wincentego Witosa 32). Wystawa strrrasznych smoków będzie czynna do 30 lipca.

- "Wystawa strrrasznych smoków" powinna zainteresować fanów książek i filmów fantasy oraz gier komputerowych. Dzięki eksponatom o żywych barwach i dużych rozmiarach, goście Atrium Felicity będą mogli przenieść się w czasie do tajemniczego świata mitycznych smoków –      
twierdzi Małgorzata   Daca-Gardynik, zastępca dyrektora Atrium Felicity.

Zobaczymy m.in. Europejskiego Smoka Czerwonego, Złotego Smoka Pustynnego, Leśnego-Żmija i Smoka Szkieletowego. Nie zabraknie także mitycznych postaci, takich jak krasnoludy, elfy i barbarzyńcy.

Podczas wydarzenia zorganizowane zostaną również atrakcje dla dzieci w postaci pamiątkowych masek strrrasznych smoków. Aby je otrzymać, wystarczy telefonem zrobić dziecku zdjęcie przy minimum trzech różnych smokach i okazać w Punkcie Obsługi Klienta.

„Wystawa strrrasznych smoków” będzie dostępna w godzinach otwarcia Atrium Felicity od 21 do 30 lipca. Udział jest bezpłatny.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna