Inne

Legends of Shaolin w Lublinie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 marca 2011, 11:24

Legends of Shaolin (MATERIAŁY ORGANIZATORA )
Legends of Shaolin (MATERIAŁY ORGANIZATORA )

W piątek (1.04) o godzinie 17.30 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego będzie można zapoznać się z tradycją i kulturą starożytnych Chin. W trakcie spektaklu będzie można obejrzeć pokazy sztuk walk.

Spektakl pokazany przez Legends of Shaolin widziało już ponad trzy miliony osób. W ciągu kilku lat widowisko było pokazane na czterech kontynentach. W trakcie spotkania widzowie zapoznają się z regułami i rytmem dnia prowadzonym w zgromadzeniu.

Pokazom będzie towarzyszyła prezentacja broni. Mnisi pokażą m.in. włócznie, łańcuchy, halabardy, czy potrójne cepy. Grupa zaprezentuje także rozbijanie głowami i pięściami marmurowych płyt i betonowych bloków. Niezwykłe zdolności będą prezentowane przez osoby w wieku od 7 do 75 lat. W trakcie widowiska będzie można zaobserwować hierarchię panującą w klasztorze i relacje pomiędzy mistrzami i podopiecznymi.

Program dwugodzinnego spotkania z grupą pozwoli widzom zapoznać się z filozofią zen buddyzmu oraz tajemnicą sztuki medytacji, wyzwalającą równowagę między duchowością i cielesnością. Zaskakującą częścią barwnego widowiska będzie nie tylko obserwacja, ale również czynny udział w przedstawieniu. Mnisi będą zapraszać na scenę widzów. Podczas spotkania twarzą w twarz z mistrzami będzie można przekonać się, że każdy człowiek jest w stanie osiągnąć to, co oni.

Bilety na to niezwykłe widowisko kosztują od 120 do 160 złotych.

JOAN


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna