Inne

Lub Design: Zaprojektuj jadalnię, daj meblom drugie życie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 6 września 2013, 12:41
Autor: am

Była już ogrodnicza partyzantka, „Kwiatowanie przestrzeni”, czy projektowanie „Mebla dla Miasta”. Teraz pora na aranżację wnętrz i techniki renowacji mebli.

Warsztaty Kultury (ul. Grodzka 5 a) zapraszają na dwa ostatnie warsztaty z cyklu Lub design! Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale trzeba się na nie wcześniej zapisać.

Zajęcia z aranżacji wnętrz to dwa spotkania: 12 września o godz. 17 rozpocznie się warsztat koncepcyjny. Uczestnicy zajmą się aranżacją jadalni w jednym z lubelskich domów dziecka. Dowiedzą się jakie są główne zasady projektowania wnętrz i tworzenia przyjaznych, funkcjonalnych i ergonomicznych przestrzeni.
Po wybraniu koncepcji zmian odbędzie się warsztat praktyczny: 12 i 13 października 2013, godz. 10. Zajęcia poprowadzi Paweł Kałabun, projektant wnętrz z ponad setką różnych realizacji na koncie.

– Skupimy się nie tylko na estetyce wnętrza, ale przede wszystkim na potrzebach i oczekiwaniach jego użytkowników – zapowiadają organizatorzy.

Także we wrześniu odbędą się warsztaty renowacji mebli. na zajęciach uczestnicy dadzą drugie życie zniszczonym, starym meblom. Swoim doświadczeniem podzielą się osoby, którzy na co dzień zajmują się odnawianiem i tapicerowaniem foteli czy stoliczków.

– Pokażemy jak z nudnego, seryjnego krzesła zrobić unikatowy mebel i ten sposób w prosty, niedrogi sposób odmienić swoje otoczenie – obiecują prowadzący warsztaty. Zajęcia odbędą się 21-22 września 2013 o godz. 10.

Oprócz umiejętności technicznych, uczestnicy poznają także historię polskiego wzornictwa, współczesne realizacje i ikony światowego designu. Prowadzenie: Michał Łapczyński, współzałożyciel pracowni Vintage Store.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy: tel. 81 533 08 18, e.kruszynska@warsztatykultury.pl. (AM)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna