Inne

Lub design... ze smakiem // Slow City

  Edytuj ten wpis

W czwartek, 19.10, o godz. 18 Lub design zaprasza na spotkanie dotyczące działalności ruchu Cittaslow - Międzynarodowej Sieci Miast, które pracują nad poprawą jakości życia ich społeczności.

Ruch Slow Cities promuje użycie technologii zorientowanych na poprawę jakości środowiska i tkanki miejskiej oraz dodatkowo zabezpieczanie produkcji lokalnej żywności wpływających na charakter regionu. Ponadto ruch dąży do promocji dialogu i komunikacji pomiędzy lokalnymi producentami i konsumentami.
Prowadzenie: Stanisław Harajda

UWAGA: Po spotkaniu planujemy poczęstunek i dyskusję przy wspólnym stole - prosimy o przyniesienie swojej ulubionej potrawy lub przekąski.

Kiedy: 16.10.2014, godz. 18.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca: 81 5330818, e.kruszynska@warsztatykultury.pl

STANISŁAW HARAJDA
Z urodzenia i charakteru poznaniak od 36 lat osiadły na Warmii. Mgr matematyki (Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu) oraz mgr sztuki muzycznej (Akademia Muzyczna w Poznaniu).
Od zawsze związany z turystyką - najpierw społecznie (członek PTTK od 1963 roku), później gospodarczo (26 lat pracy w biurach podróży) oraz administracyjnie (od 2002 roku). Pracownik Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Od trzech lat - jako zastępca dyrektora Departamentu Polityki Jakości - zajmuje się m.in. Polską Krajową Siecią Miast Cittaslow. Prywatnie turysta, krajoznawca, podróżnik. Autor i współautor szeregu materiałów turystyczno-krajoznawczych.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: Lub design
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna