Inne

Lub Design!: Zielona przestrzeń

  Edytuj ten wpis
Dodano: 27 lipca 2012, 14:24

 (Materiał Organizatora)
(Materiał Organizatora)

W sobotę, 28.07, o godzinie 11 w Warsztatach Kultury (ul. ks. Jerzego Popiełuszki 5) w ramach projektu „Lub Design! Warsztaty kreatywności” odbędą się warsztaty „Regeneracja. Warsztat koncepcyjny”.

Tym razem przedmiotem zainteresowania będzie ogródek Przedszkola nr 74 w Lublinie. Razem z architektami krajobrazu uczestnicy zajmą się przebudową i aranżacją zaniedbanej, zielonej przestrzeni. Proces projektowania rozpocznie się od zbadania potrzeb użytkowników ogrodu – przedszkolaków i nauczycieli.

Przeprowadzone zostaną wywiady, konsultacje, pod uwagę będą brane problemy i oczekiwania maluchów. Po zebraniu i przeanalizowaniu informacji, nastąpi etap projektowania i praktycznych działań w terenie.
Zajęcia poprowadzą Katarzyna Szczypior i Jan Kamiński.

Katarzyna Szczypior – architektka krajobrazu, projektantka w pracowni Garden Concept Architekci Krajobrazu, członkini ogólnopolskiego Stowarzyszenia Architektów Krajobrazu, a także lubelskiej Rady Kultury Przestrzeni.

Jan Kamiński – architekt krajobrazu, asystent w Instytucie Architektury Krajobrazu KUL. Zajmuje się także działaniami artystycznymi w przestrzeni. Kmo.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna