Inne

Lubelski "Spacerownik Teatralny"

Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Już w niedzielę, 9 października odbędzie się trzecia edycja ogólnopolskiej akcji "Spacerownik Teatralny". Mieszkańcy Lublina będą mogli poznać miejsca historycznie związane z teatrem, jak kino Teatr Apollo, gdzie dziś mieści się siłownia.

Autorem lubelskiej trasy spacerowej jest Jarosław Cymerman. Spacer pt. "Teatra w Lublinie" obejmuje siedem miejsc historycznie związanych z teatrem. Uczestnicy odwiedzą m.in. miejsce, gdzie pierwsze sukcesy świętowała Hanka Ordonówna - Kinoteatr Louvre. Spacer poprowadzi Dominik Gac. Start o godz. 12 spod Zamku Lubelskiego. Wyprawa potrwa ok. 2,5 godziny.   

"Spacerowniki teatralne" zostały zainicjowane w ubiegłym roku i towarzyszyły obchodom 250-lecia Teatru Publicznego w Polsce. Ich popularność skłoniła organizatorów do przygotowywania kolejnych tras oraz organizowania wiosennych i jesiennych edycji.

"Spacerownik teatralny" dostępny jest w aplikacji na wszystkie urządzenia mobilne. Aplikację można ściągnąć za darmo w sklepach Google Play, App Store i Windows Store.

Czytaj więcej o: spacer spAcerownik teaTRALNY
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna