Inne

Lubelskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2010

  Edytuj ten wpis
Dodano: 23 kwietnia 2010, 07:06

Lubelskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2010 odbędzie się w dniach 23–25 kwietnia na terenie Ośrodka "Graf Marina”.

Otwarcie sezonu będzie miało charakter "zlotu ogólnego”, podczas którego przewidziano wiele atrakcji. Tradycyjnie odbędą się liczne konkursy z cennymi nagrodami.

Przewidziane są szkolenia w zakresie pierwszej pomocy, parada motocyklowa i pokazy jazdy ekstremalnej. Będzie możliwość sprawdzenia swojego motocykla na "hamowni”. Będzie możliwość nauki jazdy na kole na specjalnie do tego przystosowanym bezpiecznym sprzęcie. Będzie można skorzystać z serwisu motocyklowego na miejscu.

W ramach zlotu odbędą się także zawody "strong man” motocyklistów, jak i konkurs sprawnościowy na motocyklu połączony ze sprawdzianem wiedzy teoretycznej na temat bezpiecznej jazdy.

Organizatorzy zapewniają strzeżony park maszyn, pole namiotowe, domki kempingowe, w piątek i w sobotę ognisko pod wiatą przez całą noc, opiekę przedmedyczną oraz punkty gastronomiczne. Przewidziana jest również "niespodzianka tylko dla dorosłych”.

Nie zabraknie muzyki na żywo. W piątek wystąpią Dwa Dni Po, Ataknaprawde, Alex Carlin i Hangover. W sobotę zagrają Sekta Denta, Bruk, 4 Wielkie Oceany i Hetman.

Równolegle w tym samym czasie i na tym samym terenie odbędzie się Lubelski Moto-Bazar 2010. Będzie kilkadziesiąt stoisk bazarowych z akcesoriami i sprzętem motocyklowym, starociami i militariami.

Początek imprezy nad Zalewem Zemborzyckim w piątek o godz. 16.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna