Inne

LubLarp 2016: Larpowy weekend w Fantastycznym Centrum Kultury

Dodano: 27 sierpnia 2016, 09:54
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały organizatora)
(fot. materiały organizatora)

W dniach 3-4 września w Fantastycznym Centrum Kultury (ul. Lwowska 12) odbędą się kolejne spotkania miłośników larpów w ramach cyklu LubLarp 2016. Tematy wrześniowych larpów to: "Lewiatan" i "Super Mario Business Story".

LubLarp 2016 to seria larpów, które odbywają się w tym roku w Lublinie. Organizatorzy prezentują dobre i sprawdzone gry od uznanych twórców z całej Polski. - Mamy nadzieję, że starzy wyjadacze spotkają się na nich z początkującymi larpowcami. Liczymy na nowe znajomości, wymianę doświadczeń i dalszą popularyzację larpów w Lublinie - zachęcają.

W sobotę, 3 września o godz. 16, chętni będą mogli zagrać w "Lewiatana" autorstwa Artura Woźniaka. Jest to osadzoną w realiach Wojen Napoleońskich opowieść o brytyjskim okręcie wojennym, którego załoga w przededniu Bitwy pod Traffalgarem zostaje postawiona przed sądem wojskowym. Gra zawiera obszerne elementy freeformu i będzie wymagała od graczy sporej dozy improwizacji. Dostępne tylko i wyłącznie postacie męskie (kobiety odgrywające mężczyzn są mile widziane). Gra zawiera elementy, które mogą być niekomfortowe dla wielu osób: wulgarny język, rasizm, sceny przemocy.

Ostatniego dnia pierwszego wrześniowego weekendu o godz. 12 odbędzie się rozgrywka w "Super Mario Business Story" Jakuba Barańskiego. Narratywistyczna gra, z elementami gamizmu. Uczestnicy wcielą się w role członków grupy kreatywnej Nintendo. Każdy będzie odpowiedzialny za jedną z kluczowych postaci serii Mario. Znajdą się wśród nich: Mario, Luigi, Peach, Toad i Bowser. Cele i plany pracowników grupy będą przenikały się z marzeniami i przygodami fikcyjnych postaci.

Zapisywać można się pod adresem info@lublarp.pl. Organizatorzy proszą o podanie w treści maila tytułu larpa, imienia, nazwiska i numeru telefonu kontaktowego.

Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (27 sierpnia 2016 o 15:30) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
przynajmniej jakaś kultura istnieje, bo w puławach nie ma jej wcale. miasto się kompromituje ******dziennikwschodni.pl/pulawy/pulaw-jednak-nie-stac-na-prowadzenie-muzeum-czartoryskich,n,1000185604.html
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna