Inne

"Lublin i kropka...." - wernisaż wystawy w Galerii "Poda Akacją"

Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

10 października o godz. 17 w Galerii "Pod Akacją" przy ul. Grodzkiej 11 odbędzie się wernisaż wystawy rysunku Doroty Smalec pt. "Lublin i kropka....". Wystawę organizuje Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją".

Dorota Smalec uczestniczy w zajęciach Pracowni malarstwa i rysunku MDK pod kierunkiem Iwonny Jedlińskiej oraz w kursie rysunku architektonicznego na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej prowadzonym przez Pana Jana Niewadę-Wysockiego.

Na wystawie, zainspirowana Lublinem, pokazuje swój własny "punkt" widzenia - od strony architektonicznej i artystycznej, łącząc techniczne myślenie z abstrakcyjnym postrzeganiem świata - twierdzą organizatorzy ekspozycji.

Artystka jest laureatką prestiżowych konkursów plastycznych. Zajęła m.in. I miejsce w lubelskim konkursie plastycznym "Europejski Lublin oczami młodych artystów" 2013, zdobya nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Detal w architekturze" 2016 czy wyróżnienie w XXV Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Pięknej ColorArt 2015 w kategorii malarstwo. Brała również udział w licznych konkursowych wystawach.

Wstęp na wernisaż jest wolny.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna